ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Oficjalne oświadczenie Cezarego Pazury: Jestem ofiarą zaistniałej sytuacji! [wideo]

Oficjalne oświadczenie Cezarego Pazury: Jestem ofiarą zaistniałej sytuacji! [wideo]

22.08.2013, godz. 10:11
Mafdia szantażowała Pazurę?
foto:

Cezary Pazura wydał oficjalne oświadczenie, w którym komentuje sprawę szantażysty. - Przedmiotem oskarżenia jest szantaż, a nie prywatne zdjęcia pokrzywdzonego! Jestem ofiarą, a nie przyczyną zaistniałej sytuacji - mówi aktor.

Nawiązując do wczorajszych wydarzeń i licznych pytań dotyczących sprawy szantażu jak i faktu wypuszczenia z aresztu oskarżanego Tomasza J., pragnę oświadczyć:

Po usłyszeniu zarzutu Tomasz J., został zwolniony z aresztu. Decyzji prokuratury nie chcę komentować. Śledztwo przez policję, wykonane było z należytą starannością. W tej chwili rozpoczyna się etap przygotowania aktu oskarżenia dzięki któremu oskarżony stanie przed sądem. Pragnąc spokoju w tym naprawdę trudnym dla mnie okresie, oraz żeby zakończyć wszelkie spekulacje i domysły na temat ewentualnych dowodów w sprawie, które jak zauważyłem budzą szczególne zainteresowanie mediów, oświadczam co następuje: przedmiotem oskarżenia jest szantaż, a nie prywatne zdjęcia pokrzywdzonego. Apeluję zatem o niewyciąganie pochopnych i nieprawidłowych wniosków. Manipulowanie wyrwanymi z kontekstu i wolno skojarzonymi insynuacjami może zniweczyć pracę i wysiłek wielu ludzi.  Proszę o wyrozumiałość, ale nie mogę powiedzieć nic więcej na tym etapie śledztwa. Przypominam, że mam status osoby pokrzywdzonej,  a wszelkie wchodzenie przez media w szczegóły śledztwa będzie  karane z urzędu. Jestem ofiarą, a nie przyczyną zaistniałej sytuacji.

Zdaję sobie sprawę, że żyjemy w czasach gdzie manipulacja wizerunkiem z tak niezwykłą łatwością może zniszczyć dobre imię drugiego człowieka. Tak jak inni pokrzywdzeni, tak i ja będę oczywiście czuł dyskomfort a może i lęk, kiedy wiem, że osoba która mi zagraża znajduje się na wolności. Nie poddając się szantażowi i oddając sprawy w ręce wymiaru sprawiedliwości, zdawałem sobie sprawę, że wystawiam się na ocenę i krytyczne komentarze w mediach. Jednak moje poczucie działania w słusznej sprawie, jak i niepoddanie się zaistniałej manipulacji było w mojej  ocenie najlepszym wyjściem.

Z wyrazami szacunku
Cezary Pazura

>>> Pazura zapłacił 8000 złotych za kompromitujący film

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: