ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rafał Maślak z tatą. Ojciec Mistera Polski 2014 został modelem! Sprawdź, kim był wcześniej

Rafał Maślak z tatą. Ojciec Mistera Polski 2014 został modelem! Sprawdź, kim był wcześniej

30.10.2016, godz. 16:26
Rafał Maślak z tatą
foto: materiał prasowy

Rafał Maślak z tatą w jednej sesji zdjęciowej. Mister Polski 2014 namówił ojca na zmianę zajęcia. Tym sposobem Tomasz Maślak z kierowcy tira stał się modelem luksusowej marki odzieżowej! Który według was jest przystojniejszy - Rafał czy Tomasz Maślak?

Tata Rafała Maślaka, Tomasz, został właśnie ambasadorem polskiej marki odzieżowej! Pan Tomasz ma 47 lat i na co dzień jest kierowcą tirów. O tym, że niedaleko pada jabłko od jabłoni mogliśmy się przekonać we wspólnej sesji zdjęciowej Rafała Maślaka z tatą. Niedawno Tomasz Maślak spróbował swoich sił w roli modela. Tata Mistera Polski 2014 został ambasadorem polskiej marki odzieżowej i reklamuje garnitury, płaszcze oraz koszule.

- Tata, podobnie jak ja, lubi wyzwania w życiu. Kiedy zaproponowano mu udział w kampanii nie był przekonany czy da sobie rade, ale na planie zdjęciowym zaskoczył nawet mnie. Doskonale czuł się w roli modela i poradził sobie nawet lepiej ode mnie – śmieje się Rafał Maślak, który również pojawia się w kampanii PAWO na sezon jesień-zima 2016-2017.

Czy tata Mistera Polski 2014 zmieni branżę i zamiast pracy w firmie transportowej zajmie się modelingiem? - Tata traktuje to jako przygodę, ale jeśli pojawią się kolejne propozycje będą go namawiał, żeby z nich korzystał – mówi Rafał Maślak. Jak ojciec Mistera Polski sprawdził się w roli modela? Zobaczcie naszą galerię powyżej artykułu!

ZOBACZ: Fanka do Maślaka: "Przekaż tacie, że jestem chętna nabić się na jego pala!" Mister broni ojca: "Pieprzone NIMFOMANKI!"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: