ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ola Ciupa i Krzysztof Gojdź są parą? Mamy komentarz modelki i chirurga

Ola Ciupa i Krzysztof Gojdź są parą? Mamy komentarz modelki i chirurga

06.10.2016, godz. 12:08
Ola Ciupa, Krzysztof Gojdź
foto: Instagram

Od jakiegoś czasu Ola Ciupa i Krzysztof Gojdź są niemal nierozłączni. Ostatnio modelka pochwaliła się w sieci ich wspólnymi zdjęciami i kolacją, którą dla niego zrobiła. Czy to oznacza, że są już parą? Zobacz, jak sami zainteresowani komentują swoją znajomość.

Od kilku miesięcy media donosiły o romansie Oli Ciupy i Popka. Jednak od pewnego czasu u boku modelki coraz częściej pojawia się inny mężczyzna. Jest nim chirurg gwiazd TVN-u Dr Krzysztof Gojdź, z którym Ciupa spędza dużo czasu. Potwierdzić to mogą ostatnie zdjęcia, którymi modelka pochwaliła się na swoim Instagramie. Widzimy na nich wtuloną parę, która na kanapie ogląda telewizję. Podpisy pod fotkami zdradzają, że chwilę wcześniej zjedli wspólną kolację.

A jak Ola Ciupa i Krzysztof Gojdż komentują swoją znajomość?

- Od momentu, gdy ten głupi wypadek nas połączył, jesteśmy tacy trochę nierozłączni. Krzysztof od tego momentu cały czas jest w moim życiu. Na ten moment nie wyobrażam sobie, by z niego zniknął. Dobrze jest jak jest, miło spędzamy razem czas. - wyznała Ola w rozmowie z Pauliną Koziejowską z SuperExpress.tv.

Chirurg przyznał, że Ola ostatnio zrobiła wspaniałe pierogi z kurczakiem. Gojdź nie mógł się nachwalić jaką przepyszną kolację przygotowała Ciupa.

Zobacz: Lewandowska pokonała Chodakowską!

Domowe pierogi smakują najlepiej #przezzoladekdoserca

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola Ciupa (@ola_ciupa) 3 Paź, 2016 o 11:11 PDT

Pierogi zjedzone mozna odpocząć podobno zrobiłam pyyszka @drkrzysztofgojdz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola Ciupa (@ola_ciupa) 4 Paź, 2016 o 9:04 PDT

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: