ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ola Ciupa jest do wzięcia! [ZDJĘCIA]

Ola Ciupa jest do wzięcia! [ZDJĘCIA]

07.09.2016, godz. 07:00
OLA CIUPA_1PUBL
OLA CIUPA foto:

Trudno w to uwierzyć, a jednak. Ola Ciupa (26 l.) już nie ma chłopaka. Ta niezwykle atrakcyjna kobieta, o której marzy wielu mężczyzn, znów jest do wzięcia. Niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem i jest z tego bardzo zadowolona.

Ola Ciupa i Kamil byli ze sobą ponad dwa lata. Jednak przed wakacjami ich drogi się rozeszły. Piękna "Słowianka" nie rozpacza jednak z tego powodu. - To była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem teraz szczęśliwa, realizuję się. Czasami dobrze zostać na chwilę sama ze sobą, żeby dowiedzieć się, czego się od siebie chce, co lubię ja, a nie co lubimy my. Mogę teraz skupić się na pracy, na samorozwoju, mam czas sama dla siebie w domu i przede wszystkim mam czas dla przyjaciół. Kocham ten stan! Czasami oczywiście mam ochotę się przytulić do mężczyzny ale mogę wtedy liczyć na moich przyjaciół - powiedziała Ciupa w rozmowie z portalem Gwiazdosfera.pl.

Teraz, bogatsza o doświadczenia, wie, jaki powinien być jej nowy chłopak. - Artysta. Ostatnio mam słabość do muzyków. Może przez to, że moje życie kręci się tak naprawdę wokół muzyki i ten temat jest mi tak bliski. Mój były chłopak studiował prawo i nie zdało to egzaminu. Nie rozumieliśmy swoich światów. Bałabym się teraz wejść w relacje z osobą, która nie ma styczności ze światem show-biznesu, bo kompletnie nie byłaby w stanie mnie zrozumieć. Kiedy dzielisz z kimś pasje, można się lepiej porozumieć. Ale kto wie. Jak to się mówi, nigdy nie mów nigdy. Na pewno mężczyzna, który ma pasje - dodała.

Czytaj: Joanna Krupa zabawia się ze swoim "polskim mężem"! [WIDEO]

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: