ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ola Ciupa ma nowego chłopaka? To światowej sławy DJ!

Ola Ciupa ma nowego chłopaka? To światowej sławy DJ!

31.08.2016, godz. 10:39
Ola Ciupa ma nowego chłopaka
foto: Ola Ciupa/Instagram

Ola Ciupa, słynna Słowianka Donatana znana z programu Celebrity Splash, od jakiegoś czasu szuka miłości. Ostatnio na Instagramie celebrytki pojawiło się jednak zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, który okazał się światowej sławy DJ-em!

Ola Ciupa była w kilku związkach, jednak wszystkie kończyły się rozstaniem. Piękna modelka jak dotąd nie znalazła prawdziwszej miłości. Fani mogli ją ostatnio widzieć, jak przymierzała suknie ślubne. Niestety tylko na potrzeby sesji zdjęciowej marki produkujących eleganckie kreacje. Jednak na Instagramie celebrytki pojawiła się fotka z tajemniczym przystojniakiem!

Kim jest chłopak, którego Ciupa zaprosiła do domu? Okazuje się, że to światowej sławy DJ, znany jako Tom Swoon! Mimo obco brzmiącego imienia i nazwiska, chłopak jest Polakiem! Naprawdę nazywa się Dorian Tomasiak i bierze udział w konkursie na jednego z najlepszych DJ-ów świata. Niestety nie wiadomo, czy coś ich łączy.

- Cz wiecie, że na naszego rodaka, Toma Swoona, możecie głosować w zestawieniu DJ Mag Top100?! To najbardziej prestiżowy ranking DJ-ów na świecie! Postarajcie się, żeby znalazł się jak naaaaajwyzej!!! W ubiegłym roku debiutował na 46 miejscu! Każdy głos sie liczy - napisała pod fotką Ciupa.

Zagłosujecie?

Zobacz: Ciupa o defektach swojego ciała

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: