ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ola Ciupa miała wypadek! Polała się KREW!

Ola Ciupa miała wypadek! Polała się KREW!

21.07.2016, godz. 10:53
OLA CIUPA
OLA CIUPA foto: Facebook

Piękna Słowianka Donatana miała poważnie wyglądający wypadek! Nie obyło się bez krwi! Celebrytka postanowiła udokumentować swój pech. Na Instagramie zamieściła fotki z całego zdarzenia. Co się jej stało?

Ola Ciupa słynie ze swojego pięknego ciała. Aby nie działały na nie procesy starzenia, celebrytka regularnie o nie dba. W końcu dzięki niemu zdobyła sławę i status gwiazdy! Żeby urozmaicić sobie ćwiczenia, postanowiła skorzystać ze słonecznej pogody i wyjść do parku na rolki. Niestety podczas beztroskiej rekreacji wydarzył się nieszczęśliwy wypadek! A wszystko przez brak umiejętności!

Ola przewróciła się i mimo ochraniaczy doznała kontuzji! Zdarła sobie skórę z seksownego uda! Natychmiast postanowiła uwiecznić to na fotce, którą wrzuciła na Instagrama. Najwidoczniej bardziej martwiła się o swoich fanów, niż o własną nogę. - Booooooli- podpisała jedną fotkę. - Rolki dzień pierwszy. Tak mi się spodobało, że postanowiłam drugi raz wyjść pojeździć - napisała pod drugą.


Booooooli

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola Ciupa (@ola_ciupa) 20 Lip, 2016 o 11:44 PDT

Rolki dzien pierwszy tak mi sie spodobało ze postanowiłam drugi raz wyjsć pojeździć

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ola Ciupa (@ola_ciupa) 20 Lip, 2016 o 11:46 PDT

Jak myślicie? Zrobiła to specjalnie, żeby zabłysnąć w Internecie? To nie pierwszy celebryta, który miał wypadek na rolkach. W zeszłym roku podobnej sytuacji doświadczył Krzysztof Ibisz, który zderzył się z dzieckiem. Potem o kulach musiał prowadzić Taniec z Gwiazdami!

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz: Ciupa o defektach swojego ciała

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: