ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ola Serneke CHWALI żonę! JOANNA LISZOWSKA ma talent, nie tylko PIERSI

Ola Serneke CHWALI żonę! JOANNA LISZOWSKA ma talent, nie tylko PIERSI

30.08.2011, godz. 11:09
Ola Serneke: Moja żona ma talent, nie tylko piersi
foto:

To się nazywa rycerski mąż! Ola Serneke (40 l.), ukochany Joanny Liszowskiej (33 l.), skarży się, że w jego kraju Polka postrzegana jest jedynie jako goła modelka z "Playboya". Choć nie ma w zwyczaju komentować swojego życia prywatnego, w tym przypadku nie mógł milczeć. Za pośrednictwem poczytnego tabloidu "Göteborgs-Tidningen" informuje Szwedów, że jego żona to nie tylko piękne ciało. "Ona jest bardzo utalentowana!" - przekonuje Ola.

Joasia i Ola poznali się latem 2008 r. w Poznaniu. Od razu przypadli sobie do gustu - to była miłość od pierwszego wejrzenia. Pobrali się w lipcu 2010 r. w Bydgoszczy, a w maju bieżącego roku urodziła się im córeczka Emma (4 mies.).

Serneke na południu Szwecji to nie byle kto. Jest obrotnym biznesmenem, który prowadzi kilka dobrze prosperujących spółek. Jego prywatny majątek szacuje się na ok. 300 mln zł.

Nic więc dziwnego, że wszyscy w Szwecji interesują się jego życiem prywatnym. Sam Ola bardzo chętnie opowiada o swoich planach biznesowych, jednak kiedy pytany jest o swoją żonę z Polski, posępnieje. Wszystko przez to, że w Szwecji przedstawiano ją jedynie jako modelkę pozującą na golasa do magazynu dla panów!

Owszem, każdy zachwycał się jej niebywałą urodą. Chwalono biznesmena za świetny gust, jednak on wcale z tego powodu nie jest zadowolony. Chce, by wszyscy dostrzegli w Joasi coś więcej niż piękne piersi.

- Wszędzie były jej zdjęcia z "Playboya". To nie jest fajne, że zaszufladkowano ją jedynie jako gołą modelkę. Myślę, że to wstyd, bo ona jest utalentowaną aktorka i piosenkarką - żalił się gazecie.

Joanna Liszowska - kariera

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Była związana z teatrami Buffo i Komedia. Zagrała w kilku serialach - m.in. "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". W 2007 r. wygrała show "Jak Oni śpiewają". Nagrywała piosenki m.in. z Piotrem Rubikiem. Była prezenterką Polsatu. W 2005 i 2006 r. wzięła udział w sesjach erotycznych dla "Playboya".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: