ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ola Szwed pokaże synowi swoje zdjęcia w Playboyu

Ola Szwed pokaże synowi swoje zdjęcia w Playboyu

04.07.2017, godz. 10:02
Ola Szwed nagra płytę?
Ola Szwed myśli o karierze piosenkarki foto: © AKPA

Syn Oli Szwed zobacz nagie zdjęcia aktorki? "Jeżeli będzie chciał to nie będę mu tego zabraniać" mówi aktorka.

Ola Szwed pojawiła się na corocznej gali Samochód Roku Playboya 2017, gdzie bardzo chętnie udzieliła wywiadu na temat swoich sesji zdjęciowych w magazynie. Aktorka znana z roli Elizy z "Rodziny zastępczej" w rozmowie z reporterem portalu plotek.pl wyjawiła, że druga sesja była dużo odważniejsza niż pierwsza, ponieważ pozwalały na to zmiany, które zaszły w niej samej.

- Odważniejsza była druga sesja z oczywistych względów. Ja po prostu byłam już na innym etapie życia, inaczej czułam się ze sobą i byłam gotowa to pokazać - tłumaczy Ola.

Aktorka jest bardzo zadowolona ze swojej decyzji o wzięciu udziału w sesji i uważa, że nie ma czego żałować, ponieważ jest to naprawdę wspaniała pamiątka i za paręnaście lat może już nie mieć czego pokazywać. Bardzo mile wspomina też podejście osób pracujących z nią przy sesji.

- Naprawdę robią absolutnie wszystko w moim przekonaniu co jest możliwe, żeby zachować jak największy komfort dla osób, które się na tej sesji pojawiają w roli modeli. Mają ogromną świadomość, że my nie robimy tego na codzień i to nie jest dla nas coś łatwego, absolutnie. To nie było łatwe doświadczenie, ale bardzo dobrze je wspominam - mówi Aleksandra.

Na pytanie kiedy jej syn będzie mógł zobaczyć te sesje gwazda odpowiedziała, że jeszcze nie wie, ale nie będzie mu tego zabraniać.

-No nie będę go trzymać do osiemnastki, bez jaj.. Nie wiem czy to jest fajne zobaczyć mamę w takim wydaniu bo ja mam koleżanki które brały udział w takich sesjach zdjęciowych i zazwyczj jest to jednak dziwne. To jest opór materii bo to jest jednak mama. Mama, siostra to jest drażliwy temat. W związku z tym ja najpierw zrobię research czy w ogóle warto. Natomiast jeśli będzie chciał to zobaczyć, nie będę mu zabraniać - wyjaśnia Ola.

Zobacz też: Grażyna Wolszczak topless? Aktorka ma 58 lat

Źródło: X-NEWS
tagi: OLA Szwed
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: