ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Olbrychski zaczął palić przez Piłsudskiego! "Zemsta wielkiego Polaka "

Olbrychski zaczął palić przez Piłsudskiego! "Zemsta wielkiego Polaka "

25.07.2016, godz. 10:13
DANIEL OLBRYCHSKI
DANIEL OLBRYCHSKI foto: EAST NEWS

Daniel Olbrychski nie stroni od alkoholu. Przez alkohol w zeszłym roku stracił prawo jazdy. Przez długi czas jednak nie palił papierosów. Niestety przez Józefa Piłsudskiego, znów zaczął kopcić jak smok!

Daniel Olbrychski przyznała w wywiadzie dla magazynu "Show", że ostatnio zdrowo się odżywia i uprawia dużo sportu. Niestety nie rzucił swojego nałogu, jakim są papierosy. Po śmierci Jana Pawła II ogłosił światu, że rzuca palenie. Niestety jedna z ról, wielkiego aktora wymagała powrót do niezdrowego nawyku!

- Nie paliłem od pogrzebu Jana Pawła II - wspomina Olbrychski. - Nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu przez 7 lat - mówi artysta. Niestety angaż do roli w filmie "1920. Bitwa Warszawska", spowodował, że musiał wrócić do papierosów! Wszystko przez telefon reżysera Jerzego Hoffmana. - Słyszałem, bracie kochany, że rzuciłeś palenie, ale po moim filmie rzucisz jeszcze raz. Masz grać Piłsudskiego, a nie ma jednego zdjęcia marszałka bez papierosa - powiedział reżyser. - I tak dla jednego wielkiego Polaka bez wysiłku rzuciłem palenie, a drugi się zemścił - żartuje Olbrychski.

Zobacz: Żona Olbrychskiego: Nie będzie nas stać na taksówki!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: