ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Olejnik bierze ślub!

Olejnik bierze ślub!

18.09.2009, godz. 06:57
Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski
foto: Brak agencji
Wszystko wskazuje na to, że gwiazda dziennikarstwa polskiego Monika Olejnik stanie na ślubnym kobiercu, i to już niedługo! Po trzynastu latach znajomości sformalizuje swój związek z dziennikarzem sportowym Tomaszem Ziółkowskim (38 l.). W końcu zdecydowała, że warto drugi raz zaryzykować i założyć rodzinę.

Na co dzień dla dziennikarki Moniki Olejnik nie ma pytań trudnych. Jednak te o życie prywatne są dla niej, osoby nad wyraz skromnej, bardzo krępujące. Dlatego - choć z uśmiechem na ustach - odmawia zdradzenia szczegółów jej rychłego ślubu z Tomkiem. A może po prostu nie chce zapeszać. Nawet gwiazdy dziennikarstwa mają swoje przesądy.

Jak dowiedział się "Super Express" ślub odbędzie się na przełomie września i października. Pozostało niewiele czasu na przygotowania. Na szczęście uszycie sukni na tę uroczystość zostało zlecone cenionemu na całym świecie projektantowi Tomaszowi Ossolińskiemu.

- Nie mogę jeszcze mówić o tej sprawie - powiedział zapytany o projekt sukni ślubnej dla Olejnik.

Jednak taki specjalista na pewno zdąży ze wszystkim.

Monika Olejnik zdecydowała się po 13 latach po raz drugi powiedzieć "tak". - Może powinnam mieć więcej dzieci, mieć dużą fajną rodzinę - zastanawiała się niedawno gwiazda w wywiadzie dla "Vivy!".

Jak widać, dziennikarka w końcu postanowiła te przemyślenia wprowadzić w życie. Zdecydowała się zaryzykować, i to mimo sporej różnicy wieku. W końcu Tomka zna nie od dziś. Pierwszy raz spotkali się 15 lat temu na korytarzach radiowej Trójki. To była miłość od pierwszego wejrzenia, jednak dopiero po dwóch latach stworzyli szczęśliwy, trwały związek.

Świadkiem panny młodej ma zostać jej przyjaciel i współpracownik Miłosz Ploch z TVN. A w stacji już wszyscy żyją ślubem i zbierają na prezent dla młodej pary.

Monika Olejnik

Polska dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. Z poprzedniego małżeństwa z dziennikarzem i satyrykiem Grzegorzem Wasowskim (60 l.) ma syna Jerzego (24 l.), studenta socjologii. Obecnie pracuje w Radiu Zet i prowadzi "Kropkę nad i" w TVN24. Prywatnie uwielbia kolekcjonować buty, torebki i kapelusze. Większość butów to szpilki. Jeździ mini cooperem. Od dwóch lat ma mieszkanie na warszawskim Powiślu. Laureatka wielu nagród, m.in. Grand Press dla dziennikarza roku 1998 oraz Kobieta Roku 1999 w plebiscycie miesięcznika "Twój Styl".

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: