ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Olga Bołądź uwiodła młodszego

Olga Bołądź uwiodła młodszego

26.06.2017, godz. 02:00
Bołądź uwiodła młodszego
foto:

To dziś najgorętsza para polskiego show-biznesu. Piękna Olga Bołądź (33 l.) i młodszy od niej o trzy lata jeden z najprzystojniejszych i najzdolniejszych aktorów Sebastian Fabijański (30 l.) od kilku tygodni są wręcz nierozłączni. Razem pracują, mieszkają, robią zakupy i przesiadują w restauracjach. To musi być miłość.

Olga w ostatnim czasie to najbardziej rozchwytywana aktorka. Niestety szczęścia w miłości nie miała za wiele. Widywano ją z kilkoma mężczyznami. Z jednym z nich ma nawet synka. Jeszcze niedawno wydawało się, że gwiazda ustatkuje się u boku Mikołaja Roznerskiego (33 l.). Ale tak się nie stało. Para rozstała się. Na szczęście Bołądź długo nie była samotna. Uwiodła kolejnego przystojniaka. Jest nim Sebastian Fabijański. Aktor w ostatnim czasie zyskał miano superciacha, ale także jednego z najlepszych aktorów młodego pokolenia.

Para pierwszy raz oficjalnie pojawiła się razem kilka dni temu na premierze filmu "Volta" Juliusza Machulskiego (62 l.), w którym Olga gra główną rolę. Poznali się natomiast na planie nowego filmu Patryka Vegi (40 l.) "Botoks". I jak widać, dosięgła ich strzała amora.

ZOBACZ: Bołądź i Fabijański trzymają się za ręce. Co ich łączy?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: