ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Olga Kalicka: Coś mi chrupnęło w stopie

Olga Kalicka: Coś mi chrupnęło w stopie

07.10.2016, godz. 05:00
Coś mi chrupnęło w stopie
foto:

Niewiele brakowało, a młodziutka gwiazda "Rodzinki.pl" Olga Kalicka (23 l.) pożegnałaby się z programem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka podczas treningu doznała poważnej kontuzji stopy. - Strasznie boli - mówi Kalicka.

Olga podbija serca widzów rolą Magdy, dziewczyny Tomka Boskiego (Maciej Musiał, 21 l.) w kochanym przez Polaków serialu "Rodzinka.pl". Aktorka postanowiła spróbować swoich sił na parkiecie i walczy o Kryształową Kulę razem z Rafałem Maserakiem (32 l.). Podczas ostatniego treningu Kalicka skręciła sobie jednak kostkę.

- Podczas próby walca wiedeńskiego źle postawiłam nogę i coś chrupnęło. Stopa trochę spuchła i boli, więc generalnie mamy po treningu - wyznała Olga.

Młodej aktorce z pomocą przyszedł jej taneczny partner Rafał Maserak, ale jedyne, co mógł zrobić, to przyłożyć okład z lodu.

- W dzieciństwie bawiłem się zawsze w doktora - próbował rozluźnić atmosferę Maserak. Oby nie zakończyło się to jak w przypadku Ani Cieślak, która na skutek kontuzji musiała wycofać się z IV edycji "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem był wtedy również Rafał Maserak.

Zobacz: Taniec z gwiazdami. Zobacz najodważniejsze kreacje!

Źródło: brak autora
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: