ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Olivia Wieczorek wygrała preselekcje do Eurowizji Junior 2016. Kim jest?

Olivia Wieczorek wygrała preselekcje do Eurowizji Junior 2016. Kim jest?

16.10.2016, godz. 14:34
Olivia Wieczorek
foto: © AKPA

Olivia Wieczorek, utalentowana uczestniczka Małych Gigantów, wygrała preselekcje do Eurowizji Junior 2016! Perfekcyjnie wykonała stworzoną specjalnie dla niej piosenkę.

Olivia Wieczorek zyskała rozgłos dzięki udziałowi w show Mali Giganci. Jej trenerem został wówczas Piotr Rubik, który napisał dla niej piosenkę Nie zapomnij. Słowa do utworu napisał raper Doniu. Wschodząca gwiazda bardzo podziękowała za otrzymane wsparcie: Dziękuję Wam za wszystkie głosy i za wsparcie <33333 Dziękuję również Piotrowi Rubikowi Piotr Rubik za muzykę oraz Dominikowi „Doniowi" Grabowskiemu Doniu za tekst do piosenki „Nie zapomnij", dziękuję <33333 Dam z siebie wszystko na Malcie! Nie zawiodę Was!

W tym roku konkurs Eurowizji odbędzie się na Malcie. Finał będziemy mogli obejrzeć 20 listopada.

Olivia Wieczorek

Olivia ma 13 lat, pochodzi z Jarocina. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 5 lat, uczestnicząc w konkursie kolęd i pastorałek. Rok później zaśpiewała przed Joanna Zagdańską, Majką Jeżowską i Elżbietą Zapendowską w warszawskiej Dorożkarni, uczestnicząc w konkursie Ten Ton. Rozgłos przyniósł jej udział w Małych Gigantach.

Zobacz też: Koroniewska rezygnuje z pracy żeby zająć się córką

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: