ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl - Wiadomości, Polityka, Informacje, Wydarzenia, Sport.pl wiadomości gwiazdy To ona jest królową gaf? Rozenek zdobyła się na zaskakujące wyznanie

To ona jest królową gaf? Rozenek zdobyła się na zaskakujące wyznanie

20.06.2017, godz. 13:17
Małgorzata Rozenek-Majdan królową gaf
W drugim odcinku "Projektu Lady" Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, że nie zawsze jest perfekcyjna i czasami zdarza jej się zaliczyć spektakularną gafę. foto: © AKPA

W drugim odcinku "Projektu Lady" Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, że nie zawsze jest perfekcyjna i czasami zdarza jej się zaliczyć spektakularną gafę.

Gosia, solidaryzując się z uczestniczkami "Projekt Lady" przyznała, że wielokrotnie zdarzyło jej się zaliczać wstydliwe wpadki. Jej dokonania są na tyle spektakularne, że Radosław nazywa ją "królową gaf".

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie za sprawą nietrafionej kreacji plotkowano m.in. o ciąży Perfekcyjnej. Dużo medialnego szumu wywołały także zdjęcia gwiazdy z bielizną w dłoni. Zastanawiano się wtedy, czy prowadząca program dla aspirujących dam nosi majtki! Na tym jednak nie koniec. Gosia była krytykowana za śmiałe pokazywanie ciała na Instagramie, wykonanie znaku szatana czy robienia selfie w trakcie jazdy samochodem!

Która wpadka Rozenek była najbardziej spektakularna?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: