ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Oni zarabiają miliony! Zobacz najbogatsze gwiazdy show-biznesu! [ZDJĘCIA]

Oni zarabiają miliony! Zobacz najbogatsze gwiazdy show-biznesu! [ZDJĘCIA]

01.07.2014, godz. 19:19
Oni zarabiają miliony w showbiznesie!
Beyonce foto: EAST NEWS

Nie ulega wątpliowści, że najbardziej dochodowym biznesem jest... show-biznes! Bywa bezlitosny i niesprawiedliwy. Ci, którzy go zasmakowali, wiedzą, że ma swoje blaski i cienie. Jednym dodaje splendoru, innych spycha na drogę nałogów i narkotyków. Beyonce, Rihanna, Oprah Winfrey i pozostałe sławy, które zobaczycie w naszej galerii, zdecydowanie należą do grupy wybrańców show-biznasu. ZOBACZ gwiazdy, które zarabiają miliony!

Beyoncé

Beyoncé - światowa gwiazda muzyki pop i R&B, prywatnie żona Jay'a-Z. W 2013 r. majątek muzycznej pary przekroczył miliard dolarów!

Lebron James

Lebron James to amerykański koszykarz grający w Miami Heat w NBA. Jego majątek szacuje się na 48 mln dolarów!

Dr. Dre

Dr. Dre to jeden z najbogatszych raperów na świecie. Jego majątek oceniany jest na 350 mln dolarów!

Oprah Winfrey

Najbogatszą kobietą show-biznesu jest Oprah Winfrey. Amerykańska producentka i prezenterka telewizyjna swój majątek zdobyła dzięki autorskiemu programowi Oprah Winfrey Show i własnemu magazynowi - O Magazyn.

Zobacz: Coraz więcej milionerów na Mazowszu


Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres to amerykańska scenarzystka i aktorka. W 2007 roku miesięcznik Forbes wycenił jej majątek na 65 milionów dolarów.

Jay-Z

Mąż Beyonce to jeden z najlepiej zarabiających artystów oraz przedsiębiorców w Stanach Zjednoczonych. Amerykański raper i biznesmen jest właścicielem majątku o wartości pół miliarda dolarów!

Floyd Mayweather Junior

Floyd Mayweather Junior to znakomity pięściarz i jeden z najbogatszych sportowców świata 2012. Dzięki temu, że sam jest organizatorem swoich walk, w jego kieszeni zostają grube miliony. W 2013 r. Floyd Mayweather Junior za zaledwie dwie walki zarobił 73 mln dolarów!

Rihanna

Piękna Barbadoska w 2013 r. zarobiła 43 mln dolarów! Przypływ gotówki zapewniają jej dziesiątki koncertów rocznie oraz muzyczne hity, takie jak "Stay" czy "Diamonds".

Katy Perry

Znana piosenkarka z Kalifornii, od początku trwania małżeństwa z Russelem Brandem zarobiła 40 mln dolarów.

Robert Downey Junior

Znany i zabawny aktor nie narzeka na brak filmowych zleceń. Urodzajnym w nowe role i - tym samym przypływ gotówki - rokiem był dla Roberta Downey Juniora rok 2010. Wtedy to aktor zarobił 31,5 mln dolarów.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: