ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Opole 2017 - Edyta Herbuś, Robert Patyra i Norbi prowadzącymi Opole After Party

Opole 2017 - Edyta Herbuś, Robert Patyra i Norbi prowadzącymi Opole After Party

19.05.2017, godz. 09:00
Edyta Herbuś
foto: AKPA

11. czerwca na scenie Festiwalu Polskiej Piosenki pojawi się Edyta Herbuś, Rafał Patyra i Norbi. Trio to w niedzielny wieczór poprowadzi po raz pierwszy koncert Opole After Party.

Już 11. czerwca w ramach Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki odbędzie się koncert Opole After Party. Imprezę poprowadzi Edyta Herbuś, Rafał Patyra i Norbi. Podczas After Party usłyszymy największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Począwszy od big-beatu, przez lata 70-te aż po 90-te.

- Festiwal w Opolu jest najsłynniejszą sceną muzyczną w Polsce, która tego dnia stanie się również sceną taneczną. Dla mnie to wielka radość powrotu do widzów telewizji publicznej, którzy tak mocno kibicowali mi w jednym z najważniejszych dniu w życiu - konkursie tanecznej Eurowizji. Traktuję to spotkanie, jako sentymentalny powrót do tanecznych korzeni, choć w zupełnie nowej roli - konferansjerki – mówi Edyta Herbuś.

TVP informuje, że tego wieczoru zabrzmią przeboje największych gwiazd polskiej sceny: Urszuli, Kombi, Jerzego Połomskiego, Blue Cafe, grupy Bolter, Haliny Frąckowiak i Izabeli Trojanowskiej. Bez tych hitów nie ma dobrej zabawy.

Zobacz: Karolina Artymowicz - Dalej. Nowy singiel finalistki Idola! [WIDEO]

Źródło: ESKA TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: