ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Orłoś komentuje odejście z Teleexpressu na Twitterze: "Kto powiedział, że sukces jest prosty"

Orłoś komentuje odejście z Teleexpressu na Twitterze: "Kto powiedział, że sukces jest prosty"

02.09.2016, godz. 08:43
Maciej Orłoś
foto: © AKPA

Maciej Orłoś w ostatnim w swojej karierze wydaniu Teleexpressu był wyraźnie wzruszony. Wyjątkowo, zakończył program bez żartu. W zamian za to było kilka krótkich słów pożegnania. Gdy emocje opadły prezenter postanowił jeszcze raz skomentować swoje odejście z programu. Tym razem na Twitterze

Maciej Orłoś z Teleexpressu odszedł po 25 latach. Gdy prowadził swój ostatni odcinek był wyraźnie wzruszony - słychać było drżenie głosu. - Zamiast żadnej śmiesznostki, muszę powiedzieć coś całkiem serio. To jest mój ostatni Teleexpress, żegnam się z państwem. No i chciałbym przede wszystkim korzystając z okazji bardzo podziękować za te ponad 25 lat spotkań w Teleexpressie i w innych programach Telewizji Polskiej. Do zobaczenia w innym miejscu. A jutro w Teleexpressie Beata Chmielowska-Olech - powiedział na zakończenie dziennikarz. Gdy emocje opadły Orłoś postanowił jeszcze raz podziękować fanom. Tym razem na spokojnie i nie przed kamerami. Na Twitterze prezentera znalazł się następujący wpis:

- Ktoś powiedział, że sukces jest prosty: rób to co właściwe, we właściwy sposób,we właściwym czasie. Dziękuję wszystkim za wyrazy sympatii!:)

W Teleexpressie Maćka Orłosia zastąpi Michał Cholewiński.

ZOBACZ: Michał Cholewiński - to on zastąpi Orłosia

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: