ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ostatni wywiad z Marią Czubaszek. Satyryczka zdradziła w nim, jak będzie wyglądało jej niebo

Ostatni wywiad z Marią Czubaszek. Satyryczka zdradziła w nim, jak będzie wyglądało jej niebo

25.05.2017, godz. 13:45
MARIA CZUBASZEK
MARIA CZUBASZEK foto: EAST NEWS

Rok po śmierci Marii Czubaszek do publikacji trafił jej ostatni wywiad. Satyryczka poruszyła w nim między innymi temat śmierci. Przy okazji opisała, jak będzie wyglądało jej niebo. Te cytaty są po prostu piękne!

Maria Czubaszek zmarła 12 maja 2016 roku. Tuż przed śmiercią udzieliła wywiadu w magazynie "Pani". Jak się okazuje był to jej ostatni wywiad. Satyryczka opowiedziała w nim o swoich bliskich relacjach z poetą i satyrykiem Jonaszem Koftą. W rozmowie poruszono również temat śmierci. Czubaszek opisała, jak wyobraża sobie swoje niebo. Jak zwykle zrobiła to na swój oryginalny sposób. Okazuje się, że w niebie Marii Czubaszek znajdziemy bar, przy którym siedzieć będą Janusz Kofta, Jacek Janczarski, Adam Kreczmara i Jerzy Dobrowolski. Ale to nie koniec!

- I jeszcze będą tam psy palące papierosy i pijące piwo. I w ogóle będzie tam siedzieć sporo fajnych ludzi. I będziemy się dziwić, po co się tak męczyliśmy, skoro tutaj jest tak fajnie - opisała swoje niebo satyryczka.

ZOBACZ: Zbigniew Wodecki opowiada żart o swojej śmierci [WIDEO]

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: