ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy "Ostatnia rodzina" - trailer filmu o Beksińskich z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem

"Ostatnia rodzina" - trailer filmu o Beksińskich z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem

03.08.2016, godz. 08:52
Ostatnia rodzina - trailer
foto: PrintScreen YouTube

"Ostatnia rodzina" czyli film o rodzinie malarza Zdzisława Beksińskiego wejdzie do kin wcześniej niż się tego spodziewano. Tymczasem już teraz do sieci trafił pierwszy trailer. W rolę Zdzisława i Tomka Beksińskiego wcielili się Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik

Pierwszy trailer filmu "Ostatnia rodzina" jest już w sieci. Jest to film, przedstawiający sagę słynnej rodziny Beksińskich - malarza Zdzisława Beksińskiego, jego syna Tomasza oraz żony Zofii. Premiera "Ostatniej rodziny" została zapowiedziana na 30 września 2016 roku. W rolę słynnego malarza wcieli się Andrzej Seweryn. Tomka Beksińskiego zagra Dawid Ogrodnik. Na planie filmu towarzyszy im Aleksandra Konieczna jako Zofia Beksińska oraz Andrzej Chyra w roli marszanda Piotra Dmochowskiego.

Akcja filmu "Ostatnia rodzina" rozpoczyna się w 1977 roku, gdy Tomasz Beksiński wprowadził się do swojego mieszkania, tuż obok rodziców. Nadwrażliwa i niepokojąca osobowość Tomka powoduje, że matka – Zofia, wciąż martwi się o syna. W tym samym czasie Zdzisław Beksiński próbuje całkowicie poświęcić się sztuce. Po pierwszej nieudanej próbie samobójczej Tomka, Zdzisław i Zofia podejmują walkę o syna. Losy rodziny Beksińskich zostaną naznaczone przez serię dziwnych, naznaczonych fatum wydarzeń.

Zdzisław Beksiński to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich malarzy XX wieku, słynący z niezwykłej osobowości, poczucia humoru oraz rejestrowania niemal każdego fragmentu swojego życia i otoczenia za pomocą coraz nowszych technologii audio i wideo. W pięć lat po samobójczej śmierci syna malarz został zamordowany przez 16-letniego syna swojej gosposi.

ZOBACZ: Film o Beksińskich "Ostatnia Rodzina" Ruszają zdjęcia

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: