ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Oświadczenie Mlynkovej na Facebooku: "Nie jestem desperatką"

Oświadczenie Mlynkovej na Facebooku: "Nie jestem desperatką"

19.08.2016, godz. 09:35
Halina Mlynkova
foto: Facebook

Halina Mlynkova zareagowała na doniesienia jakoby jej kariera wokalna chyliła się ku końcowi. Była wokalistka Brathanków na swoim Facebooku zamieściła oświadczenie w tej sprawie. Zapewnia w nim, że nie jest desperatką, która dla kariery wychodzi za mąż, a jej życie prywatne i zawodowe ma się dobrze.

Przeboje zespołu Brathanki zna chyba każdy. Nieco gorzej jest jeżeli chodzi o solową twórczość ich byłej wokalistki Haliny Mlynkovej. W ostatnich latach o artystce głośno było jedynie w kontekście jej życia prywatnego. Wokalistka rozwiodła się z Łukaszem Nowickim, a później związała się z czeskim producentem Leszkiem Wronką. O ich ślubie pisały wszystkie media, bo sama zainteresowana nie szczędziła informacji na ten temat. Kilka miesięcy temu, Mlynkova razem z synkiem przeprowadziła się na stałe do Pragi, co nie spodobało się ojcu chłopca.

W między czasie Mlynkova została prowadzącą "The Voice of Poland", ale nie wypadła najlepiej w tej roli. Również muzyka, którą nagrywa średnio trafia do jej słuchaczy. Media zaczęły więc pisać o kryzysie w jej karierze wokalnej, co nie spodobało się artystce. Mlynkova na swoim Facebooku zamieściła oświadczenie w tej sprawie.

Zobacz: Rozenek o ślubie z Majdanem: POSZALEJĘ!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: