ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Oto jak schudła Karolina Szostak! [ZDJĘCIA]

Oto jak schudła Karolina Szostak! [ZDJĘCIA]

22.10.2016, godz. 05:00
KAROLINA SZOSTAK
KAROLINA SZOSTAK foto:

Na to nie ma zgody! Karolina Szostak (41 l.) zszokowała Polaków swoim wyglądem. Gwiazda Polsatu wzięła się za odchudzanie i stała się cieniem samej siebie. Kilka miesięcy temu zachwycała swoimi kobiecymi kształtami, a teraz. Brakuje jej ze 20 kg!

Gdy pojawiała się na antenie Polsatu, prezentując informacje sportowe, mężczyźni aż ślinili się na widok jej ponętnych kształtów. Niestety, prezenterka postanowiła diametralnie odmienić swój wygląd. Przez ostatnich kilka lat próbowała wszystkich możliwych diet i zabiegów wyszczuplających.

Stosowała m.in. dietę pudełkową, w ramach której jadła niewiele ponad 1000 kalorii dziennie. Najskuteczniejszy okazał się jednak post warzywny. To dzięki niemu Karolina schudła ponad 20 kilogramów i przypomina siebie sprzed dwóch lat jedynie kolorem włosów.

I choć jedni pieją z zachwytu nad tą metamorfozą, inni smucą się, że prezenterka straciła swój urok i kobiecość. Jak na ironię jeszcze niedawno swoje krągłe kształty Karolina podkreślała dopasowanymi, seksownymi kreacjami z dużym dekoltem. A dziś wychudzona zakrywa się szerokimi tunikami i kozakami po udo. Karolino, opamiętaj się!

ZOBACZ: Gwiazdy Idola z pierwszych edycji. Poznajecie? [ZDJĘCIA]

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: