ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ozzy Osbourne jest uzależniony od SEKSU! Będzie się leczył!

Ozzy Osbourne jest uzależniony od SEKSU! Będzie się leczył!

05.08.2016, godz. 09:26
Ozzy Osbourne
foto: EAST NEWS

W rodzinie Osbourne'ów prawdziwy dramat! Sharon nie chce już być w związku z Ozzy'm, ponieważ ten prowadzi podwójne życie i utrzymuje kochanki! Muzyk kaja się i udaje na terapię, ale czy uratuje małżeństwo?

Po 33 latach małżeństwa Ozzy i Sharon postanowili się rozejść. Jak się okazuje powodem jest... ta trzecia! Ozzy utrzymywał kochankę, a sprawa się wydała, kiedy Sharon sprawdziła na co jej mąż wydaje ogromne kwoty pieniędzy! Ozzy musiał wyprowadzić się z posiadłości, w której mieszkał z małżonką. Podobno ich stosunki powoli wracają do normy, ale Sharon nie pozwoliła jeszcze wrócić niewiernemu mężowi.

Kto jest powodem małżeńskich problemów? Otóż Ozzy prowadził podwójne życie romansując ze sławną stylistką Michelle Pugh, która jest 22 lata od niego młodsza! Kiedy romans wyszedł na jaw, Ozzy udał się na terapię. Publicznie także przeprasza... - Jest mu przykro, jeśli pani Pugh wyjęła ich zażyłość z kontekstu. Chciałby również przeprosić inne kobiety, z którymi miał stosunki seksualne. W momencie, gdy jego relacja z panią Pugh wyszła na jaw Ozzy udał się na terapię - przekazuje fanom i byłym kochankom jego agent.

- On dał mi najwspanialszą miłość w życiu, naprawdę tak było. Sprawił, że poczułam się najpiękniejszą i najbardziej ubóstwianą kobietą na ziemi - tak komentuje romans kochanka muzyka. I podaje jego córkę, Kelly, do sądu! Powodem ma być to, że dziewczyna ujawniła numer telefonu Pugh i nawoływała do bojkotu swoich fanów. Na Twitterze Kelly śledzi 4 miliony osób. Umyślne emocjonalne dręczenie i publiczne ujawnienie prywatnych faktów dotyczących jej osoby - tak brzmią zarzuty wobec córki Ozzy'ego. Czyżby kochanka boleśnie odczuła stratę wpływów od muzyka i postanowiła podbudować budżet na jego córce? Przecież wiedziała, że gwiazdor jest zajęty...

Zobacz: Szulim zarobi 600 000 zł

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: