ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Partnerka Szyca: Borys to miłość mojego życia

Partnerka Szyca: Borys to miłość mojego życia

17.06.2017, godz. 05:00
Borys to miłość mojego życia
foto:

Nie pali, nie pije, mało pracuje, ale ma miłość. Borys Szyc (39 l.) i Justyna Jeger-Nagłowska (37 l.) są jak dwa gruchające gołąbki, choć ich związek trwa już cztery lata. Para jest nierozłączna i zgodnie twierdzi, że są miłościami swojego życia. To najdłuższy związek Borysa w całej jego przygodzie z show-biznesem. Aktor od ponad czterech lat szaleńczo zakochany jest w Justynie. To przy niej zmienił się w poważnego i statecznego mężczyznę, porzucając przy tym hulaszczy tryb życia. Papierosy zamienił na lody, alkohol na dietetyczne koktajle, a nocne imprezy na romantyczne wypady do Sopotu.

Ostatnio para zafundowała sobie taki wyjazd. Tylko we dwoje, bez żadnych dzieci, mogli rozkoszować się rześką nadmorską pogodą. Oboje pokochali Trójmiasto. Szyc kupił tam apartament, ma także własny jacht. Nic więc dziwnego, że całymi dniami oddawali się spacerom po sopockim deptaku lub rejsami po zatoce.

Przy okazji tej wycieczki Justyna podzieliła się z innymi swoim szczęściem. " Życie to wyzwanie. Trzeba się nastarać, ale warto. Nagradza bardzo pięknie. Dziecko szczęścia", "Zakochana. Kocham swoje życie. Kocham swojego mężczyznę" - tak opisywała ich wspólne zdjęcia w internecie.

Aktor, jak na twardziela przystało, nie jest zbyt wylewny. Dlatego wszystkie piękne chwile podsumował jednym zdaniem: "Dziękuję za takie dni" - napisał pod zdjęciami.

Od roku na salonach plotkuje się, że aktor dorósł do ożenku...

Zobacz także: Marta Wierzbicka WYZNAJE: Na planie stałam się kobietą

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: