ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Pasierb Iwony Pavlović skazany za skopanie na śmierć 27-latka

Pasierb Iwony Pavlović skazany za skopanie na śmierć 27-latka

29.05.2017, godz. 15:56
Iwona Pavlović
foto: © AKPA

Jakub O., pasierb Iwony Pavlović, w 2009 roku uczestniczył w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Ofiarą był 27-latek, który nad ranem wracał do domu z dyskoteki. Teraz Jakub O. wraz z kolegami, którzy brali udział w pobiciu, został skazany. Pasierb Pavlović otrzymał niecałe trzy lata w zawieszeniu.

Pasierb Iwony Pavlović skazany za pobicie ze skutkiem śmiertelnym 27-letniego mieszkańca Piły. Do zdarzenia doszło w 2009 roku. Jakub O. wraz z kolegami skatował, wracającego z dyskoteki mężczyznę. Ofiara napaści osierociła małe dziecko. Mężczyzna doznał obrzęku mózgu i umierał w szpitalu przez kilka dni. Początkowo Jakub O., syn aktualnego partnera Iwony Pavlović, Wojciecha Oświecimskiego, w sądzie pierwszej instancji usłyszał wyrok 20 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 5 lat, 5400 złotych grzywny i 8 tysięcy zadośćuczynienia.

Sąd Apelacyjny zakwestionował wyrok i skierował sprawę do Sądu Najwyższego. Ten wyrok skasował i nakazał Sądowi Okręgowemu w Poznaniu zacząć sprawę od nowa. Ta wróciła na wokandę nieco ponad miesiąc temu. Sąd w Poznaniu ostatecznie skazał Jakuba O. na dwa lata i 9 miesięcy pozbawienia wolności. Wyrok jest prawomocny. W uzasadnieniu wyroku sędzia powiedziała, że wina oskarżonego "nie budzi żadnych wątpliwości".

ZOBACZ: Czarna Mamba" Ivona Pavlović jest biała

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: