ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Patrycja Markowska w poniedziałek z konkubentem w czwartek z przyjacielem

Patrycja Markowska w poniedziałek z konkubentem w czwartek z przyjacielem

24.10.2016, godz. 02:00
Patrycja Markowska
foto: EAST NEWS

Rockandrollowcy to mają klawe życie! Patrycja Markowska (37 l.) w poniedziałek wieczorem oklaskiwała swojego życiowego partnera Jacka Kopczyńskiego (45 l.) w teatrze w Warszawie, a chwilę później spędzała czas z przyjacielem Leszkiem Możdżerem (45 l.) w Trójmieście. Na szczęście dzięki nowoczesnym pociągom odległość między miastami można pokonać w zaledwie trzy godziny.

Związek wokalistki i aktora miał swoje wzloty i upadki. Jak każda para zmagali się z kryzysami, najpoważniejszy chyba pojawił się w ubiegłym roku. Znajomi pary opowiadali, że oddalają się od siebie i są bliscy rozstania. Na szczęście po raz kolejny udało się im dojść do porozumienia. Podczas poniedziałkowej premiery w warszawskim Teatrze Capitol Markowska oklaskiwała swojego partnera w sztuce "Szach-mat", ale z teatru wyszła sama. Potem była widziana w Sopocie z polskim pianistą jazzowym Leszkiem Możdżerem.

- Patrycja i Leszek wczesnym rankiem pojawili się w okolicach dworca w Sopocie, do pociągu była jeszcze dłuższa chwila, więc wstąpili na kawę. Idąc w stronę peronu, czule się obejmowali, a potem pocałowali - mówi nasz informator.

Poranna kawa w Sopocie, obiad w Warszawie z partnerem i ukochanym synem. To się nazywa życie na wysokich obrotach!

Zobacz: DiCaprio otarł się o śmierć! Uratował go Edward Norton!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: