ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Patrycja Wieja rozbierze się dla Playboya? Uczestniczka Projekt Lady zdradza nam swoje plany

Patrycja Wieja rozbierze się dla Playboya? Uczestniczka Projekt Lady zdradza nam swoje plany

25.10.2016, godz. 13:01
Patrycja Wieja
foto: © AKPA

Patrycja Wieja zdradza nam swoje plany na przyszłość! Czy uczestniczka Projekt Lady przyjmie ofertę od Playboya? Zwyciężczyzni programu Małgorzaty Rozenek w końcu może powiedzieć prawdę

Patrycja Wieja to zwyciężczyni pierwszej edycji Projekt Lady, programu, w którym Małgorzata Rozenek wraz ze specjalistkami uczy dobrych manier i wychowuje uczestniczki na damy. W procesie przemian w 1. sezonie najlepiej wypadła właśnie Patrycja Wieja. Co teraz dzieje się w życiu zwyciężczyni programu? Przekonała się o tym nasza reporterka - Paulina Koziejowska. W programie "Aktywnie z..." Patrycja Wieja wyjaśniła także kontrowersje według jej osoby. Twórcy programu przedstawili ją jako "striptizerkę" w niemieckich klubach. Tylko dla nas uczestniczka sprostowała to 'niedopowiedzenie'.

- Tańczyłam w dyskotece, na barze. Był to taniec seksowny, ale nigdy w życiu się nie rozbierałam. Miałam takie propozycje, ale nie było mi to do szczęścia potrzebne - wyjaśniła w rozmowie z Pauliną Koziejowską Patrycja.

Czy po wygranej w Projekt Lady Patrycja Wieja zgodziłaby się na sesję zdjęciową w Playboyu?

- Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy nie skorzystałabym z takiej propozycji. Ze względu na to, że jednak wygrałam Projekt Lady, a to jest coś dla mnie ważnego - podkreśliła Wieja. Jakie plany na przyszłość ma uczestniczka Projekt Lady?

Jak się okazuje, Patrycja w najbliższej przyszłości zamierza zapisać się na lekcje angielskiego i dokończyć studia.

ZOBACZ: Projekt Lady. Kulisy manipulacji TVN!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: