ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Patryk Vega WYZNAJE: Kradłem i trafiłem za kraty

Patryk Vega WYZNAJE: Kradłem i trafiłem za kraty

22.10.2016, godz. 05:00
PATRYK VEGA
PATRYK VEGA foto: AKPA

Dokładnie 11 listopada do naszych kin trafi kolejna część kultowej serii. Tym razem będzie to film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Jest to opowieść o naszym światku kryminalnym, o walce policji z mafią, wszystko pokazane przez nietuzinkowe postacie. Okazuje się, że Patryk Vega (39 l.), reżyser i twórca tego filmu, też ma swoje za uszami i święty to on nie jest.

Zawsze pociągało go życie na krawędzi. - Miałem wyrok w zawieszeniu za kradzież z włamaniem. Pijany na promie do Szwecji postanowiłem ukraść perfumy dla dziewczyny. Włamałem się w nocy do perfumerii - opowiedział Vega w wywiadzie dla "Playboya".

Za swój czyn trafił do aresztu w Szwecji, a potem deportowano go do Polski, gdzie nadal kombinował, jak nie zostać grzecznym chłopcem.

- Miałem rozmaite pomysły: na kradzieże samochodów, dilowanie narkotykami. Wszystko to było jednak w powijakach. Nie działałem w żadnej zorganizowanej strukturze przestępczej. Próbowałem coś zrobić, ale na szczęście się nie udało. Inaczej skończyłbym pewnie w więzieniu - mówi Vega.

ZOBACZ: Gwiazdy Idola z pierwszych edycji. Poznajecie? [ZDJĘCIA]

Źródło: mra
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: