ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Patusia Show NAGO w wannie śpiewa hit disco polo! [WIDEO]

Patusia Show NAGO w wannie śpiewa hit disco polo! [WIDEO]

06.09.2016, godz. 11:39

Patusia Show ciągle walczy o sławę. Niestety nie idzie jej to za dobrze. Postawiła więc na coś, co w naszym społeczeństwie sprzedaje się najlepiej - goliznę i disco polo! Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Patrycja Karczewska była jedną z uczestniczek programu Projekt Lady. Decyzja o wydaleniu dziewczyny z Pałacu w Radziejowicach była chyba dobra. Patrycja nie nauczyła się bowiem za wiele mentorki szybko się zorientowały, że przyszła do programu, bo ma "parcie na szkło". Patrycja marzy żeby zostać gwiazdą. Narazie zamierza podbić Internet kanałem na YouTube i profilem na Facebooku. Jej pseudonim "artystyczny", to Patusia Show.

W jednym z ostatnich nagrań, widzimy jak Patrycja filmuje się nago w wannie podczas kąpieli. Postanowiła zaśpiewać swoim fanom hit disco polo. Wybrała słynne "Mydełko Fa" Marka Kondrata i Marleny Drozdowskiej. Patrycja śpiewa refren, robiąc dziwne miny i pozy. Niestety zna tylko pierwsze słowa, więc reszta to murmurando. W pewnym momencie w kadrze pojawia się żel do ciała firmy, o której śpiewa. Być może liczy na angaż w reklamie?

Internauci natychmiast wyśmiali nagranie. Była już jedna żądna sławy osoba. Również nagrywała wątpliwej jakości piosenki w toalecie i o dziwo, też pochodziła z Krakowa!

Tylko, że gracjan Roztocki, jest w swoich piosenkach naturalny, czego nie można powiedzieć o Patusi.

Po Tym filmie nie jesteśmy pewni, czy Patusia Show, to skrót od Patrycja, czy patologia. A Wam jak się podobał występ Patrycji Karczewskiej?

Zobacz: SZOK! Sexmasterka pije swój własny mocz! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: