ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Paulina Młynarska do Marka Migalskiego: "Puknij się Pan"

Paulina Młynarska do Marka Migalskiego: "Puknij się Pan"

08.08.2016, godz. 12:06
Paulina Młynarska do Marka Migalskiego - Puknij się w łeb
foto: East News FOTOMONTAŻ

Paulina Młynarska dołączyła do grona osób, krytykujących wypowiedź byłego europosła Makra Migalskiego o karmieniu piersią. Dziennikara w krótkich, niemal żołnierskich słowach, skomentowała jego sposób myślenia: "Puknij się Pan".

Marek Migalski kilkanaście dni temu skrytykował publiczne karmienie piersią, porównując je do... puszczania bąków. Ta osobista i prywatna opinia polityka wywołała prawdziwą medialną burzę. Migalskiego skrytykowali m.in. Agnieszka Pomaska, Tomasz Terlikowski na Twitterze, Joachim Brudziński, minister zdrowia Konstanty Radziwiłł i wiele innych znanych osób. Teraz do grona tych osób dołączyła Paulina Młynarska, która na Marku Migalskim nie zostawiła suchej nitki.

- Były poseł PiS, obecnie ekspert-politolog chętnie lansujący się w mediach jako obrońca TK i bezlitosny komentator obskuranckich pomysłów dawnych partyjnych kolegów, Europejczyk i oświecony konserwatysta, niejaki Mr. Marek Migalski ma taki problem, że mu się karmienie niemowlaka piersią kojarzy z sikaniem, pierdzeniem, pluciem i robieniem loda. Nie trzeba być psychoanalityczką, aby wyłapać na podstawie jego komentarzy, w jakiej to fazie może się znajdować seksualność w w. Puknij się pan, jeśli nie dla dobra ludzkości to dla własnego, bo kiedy pan gadasz takie dyrdymały, inteligentne laski czytają w panu jak w otwartej książce! Od tej pory, kiedy się pan zjawi w tivi to my, nic tylko: hihihihihi...

ZOBACZ: Paulina Młynarska UDERZA w Hannę Lis i Małgorzatę Rozenek! Co się stało?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: