ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Paulina Młynarska UDERZA w Hannę Lis i Małgorzatę Rozenek! Co się stało?

Paulina Młynarska UDERZA w Hannę Lis i Małgorzatę Rozenek! Co się stało?

08.08.2016, godz. 07:00
Paulina Młynarska
Paulina Młynarska foto:

Paulina Młynarska (46 l.) jest mocno zniesmaczona udziałem gwiazd w TVN-owskim programie "Azja Express", który jesienią trafi na małe ekrany. Wśród nich są Małgorzata Rozenek (38 l.) i Hanna Lis (46 l.). - Biali bogacze zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci - wyznaje oburzona Młynarska.

Wietnam, Laos, Kambodża i Tajlandia - takie kraje przemierzały gwiazdy programu TVN. Na dzień dostawały 1 dolar. Musiało im to wystarczyć na jedzenie, dach nad głową i podróż w wyznaczone miejsca.

Paulinie mocno się to nie spodobało.

- Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie "Azja Express" w TVN, mogą się na mnie za to, co tu powiem, obrazić. Nie jest moją intencją hejtowanie kogokolwiek! Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali bogacze zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci - wyznała Młynarska. - Króciutki zwiastun tego programu, który zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji bardzo mnie zaskoczyła - dodała.

Te słowa na pewno zabolą koleżanki celebrytki.

- Oczywiście, że to jest show-biznes, ale są osoby, i o nich jest ten wpis, po których spodziewam się głębszej refleksji na temat świata i jego problemów - stwierdza Młynarska.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: