ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Penelope Cruz jako Donatela Versace. Podobna? [ZDJĘCIA]

Penelope Cruz jako Donatela Versace. Podobna? [ZDJĘCIA]

29.05.2017, godz. 14:35
Penelope Cruz jako Donatella Versace
Penelope Cruz jako Donatella Versace foto: AP

Penelope Cruz wcieli się w rolę Donatelli Versace, siostry słynnego projektanta! Aktorka zagra w serialu Versace: American Crime Story. Zobaczcie jak będzie wyglądać!

Penelope Cruz jako Donatella Versace wystąpi w serialu Versace: American Crime Story. Będzie to pierwszy raz, kiedy hiszpańska aktorka wystąpi na małym ekranie! Czarnowłosa aktorka pokazywała się w takich filmach jak m.in. Volver, Blow, Vicky Cristina Barcelona (za który w 2009 roku dostała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej), Przerwane objęcia czy Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach. Teraz będzie musiała przefarbować się na blond!

Serial Versace: American Crime Story, jak sama nazwa wskazuje, będzie opowiadać historię rodziny Versace oraz tragicznego morderstwa słynnego projektanta. Penelope Cruz pojawi się w trzecim sezonie wyreżyserowanym przez Ryana Murphyego, który liczyć będzie 10 odcinków. Obok hiszpańskiej piękności w serialu wystąpią m.in. Darren Criss, Edgar Ramirez oraz Ricky Martin. Premiera zapowiedziana jest na przyszły rok.

A wam jak podoba się Penelope Cruz w blond włosach?

ZOBACZ: Magda Gessler miała bolesny UPADEK [WIDEO]

 

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: