ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy PERFEKCYJNA PANI DOMU: Znajomi nie wpuszczają Małgorzaty Rozenek

PERFEKCYJNA PANI DOMU: Znajomi nie wpuszczają Małgorzaty Rozenek

07.09.2012, godz. 19:22
PERFEKCYJNA PANI DOMU, Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek sławę zyskała dopiero dzięki drugiej edycji Perfekcyjnej Pani Domu, która emitowana była w TVN. Specjalistka od sprzątania może pochwalić się swoją błyskawiczną karierą. Jednak celebrytka zasmakowała także ciemnej strony sławy i sukces przypłaciła swoim szczęśliwym małżeństwem. foto: Facebook

Małgorzata Rozenek wyznała ostatnio, że przyjaciele nie zapraszają jej do swoich domów. Dlaczego? Otóż PERFEKCYJNA PANI DOMU, gdy tylko przekroczy próg ich mieszkania, zakłada białą rękawiczkę i robi test na kurz. Czy w tym przypadku, można mówić już o obsesji na punkcie czystości?

Małgorzata Rozenek nie tylko na antenie TVN jest PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU. Okazuje się, że prowadząca program tak bardzo przejęła się swoją misją, że nawet w życiu prywatnym priorytetem stał się porządek.

W rozmowie z Faktem, Rozenek żaliła się, że znajomi przestali zapraszać ją do swoich domu, gdyż zawsze sprawdzała, czy nie mają kurzu.

– Za każdym razem, kiedy znajomi zapraszali mnie do domu, pierwszą rzeczą, którą robiłam, było sprawdzanie, czy nie mają kurzu. I dlatego mnie nie zapraszają.

Jak na prawdziwą profesjonalistkę przystało, Rozenek nie rozstaje się ze swoją białą rękawiczka, którą w programie PERFEKCYJNA PANI DOMU, wykonuje test na kurz. Przyznała również, że nawet podczas meczu TVN z politykami, sprawdziła czy puchar nie jest zakurzony. Czy to już jest obsesja?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: