ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Piotr Adamczyk zapłaci za wypadek Weroniki Rosati

Piotr Adamczyk zapłaci za wypadek Weroniki Rosati

06.10.2016, godz. 09:55
Piotr Adamczyk Weronika Rosati
foto: Fotomontaż AKPA

Piotr Adamczyk zapłaci za wypadek, w którym ucierpiała jego była ukochana - Weronika Rosati. Czy sąd był dla aktora łaskawy?

Weronika Rosati w sierpniu 2016 roku pozwała Piotra Adamczyka za spowodowanie wypadku samochodowego, w którym doznała poważnego urazu nogi. Aktorka tłumaczyła swoje działanie chęcią walki o odszkodowanie. Teraz, jak podaje Fakt, postępowanie karne przeciwko aktorowi zostało warunkowe umorzone. Co to oznacza? Piotr Adamczyk przez najbliższy rok nie może popełnić podobnego wykroczenia. To jednak nie koniec.

– Sąd orzekł też od Piotra A. świadczenie pieniężne w kwocie 5 tys. złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – zdradza w rozmowie z Faktem rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu Bartosz Wójcik.

Taki wyrok jest korzystny dla obu stron. Piotr Adamczyk uniknął kary więzienia, a Weronika Rosati ma podstawę, by u ubezpieczyciela aktora starać się o odszkodowanie za odniesioną w wypadku kontuzję.

Teraz Weronika Rosati nie musi martwić się o finanse. Spokojnie może się cieszyć związkiem ze sławnym ortopedą Robertem Śmigielskim.

ZOBACZ: Piotr Adamczyk płaci Weronice Rosati 5000 złotych miesięcznie na rehabilitację

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: