ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Piotr Fronczewski dostał rolę w serialu! Ile może zarobić?

Piotr Fronczewski dostał rolę w serialu! Ile może zarobić?

12.10.2016, godz. 05:00
Piotr Fronczewski
Piotr Fronczewski foto:

Nareszcie. Piotr Fronczewski (70 l.) wraca na ekrany! Przez kilka ostatnich lat nie dostawał poważnych ofert, a reżyserzy zapomnieli o tym wielkim aktorze. Teraz jednak wraca w wielkim stylu. Będzie jednym z głównych bohaterów nowego serialu TVP - "Recepta na miłość". Jak dowiedział się "Super Express", dzięki nowej roli gwiazdor może wzbogacić się o 500 tys. zł.

Zagrał w ponad osiemdziesięciu filmach i czterdziestu serialach. Był jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Jednak od 2009 r., po śmierci Gabrieli Kownackiej (?58 l.) i zlikwidowaniu serialu "Rodzina zastępcza", nie zagrał już żadnej większej roli. Co najgorsze, aktor pogodził się ze swoim losem.

- Ja już jestem na ostatniej prostej, stygnę powoli, a film to przede wszystkim domena ludzi młodych. Starszym człowiekiem raczej niespecjalnie się zajmuje. Trzeba mieć pomysł na to, jak go zagospodarować, co gość w latach mógłby mieć do powiedzenia z ekranu. Zdarzają się takie filmy na Zachodzie. Ale widocznie u nas nie ma takich pomysłów - powiedział w jednym z wywiadów.

Zobacz: Edyta Górniak wybaczyła rodzicom koszmarne dzieciństwo

Jakże się pomylił. Znany serialowy producent, Tadeusz Lampka (65 l.), postanowił zatrudnić Fronczewskiego. Zaproponował mu udział w nowym serialu o roboczym tytule "Recepta na miłość". Zdjęcia już ruszyły w Kazimierzu Dolnym, a w obsadzie zobaczymy m.in.: Barbarę Kurdej-Szatan (31 l.) i Mateusza Damięckiego (35 l.). Oczywiście pan Piotr mógł liczyć na gwiazdorską stawkę. Za jeden dzień zdjęciowy ma dostawać nawet ok. 10 tys. zł. Przez miesiące spędzony na planie pierwszej serii produkcji TVP może więc zarobić blisko 500 tys. zł!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: