ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Piotr Kraśko chce mieć czwarte dziecko!

Piotr Kraśko chce mieć czwarte dziecko!

15.09.2016, godz. 03:00
Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko_1PUBL
Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko z dziećmi foto:

Na początku roku po raz trzeci został ojcem. Ale Piotr Kraśko (45 l.) nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii potomstwa. Właśnie wyznał, że marzy mu się większa gromadka dzieci. Imponują mu znajomi, którzy... mają czternaścioro dzieci.

Dziennikarz i jego żona dorobili się już trójki pociech. Do dwóch synków, Konstantego (9 l.) i Aleksandra (7 l.), na początku roku dołączyła słodka Laura (8 mies.), która jest oczkiem w głowie taty. Nic dziwnego, że pragnienia Piotra o kolejnych dzieciach w rodzinie zostały rozbudzone.

- Bocianie sprawy są bardzo ważne. Nie mówimy jeszcze ostatniego słowa. Chcielibyśmy mieć więcej niż trójkę dzieci. Bardzo! - wyznał Piotr w programie "W roli głównej".

Ale Piotr podchodzi do swojego marzenia bardzo odpowiedzialnie. Myśli o tym, jaki samochód kupić, by móc zabrać gdzieś wszystkie swoje dzieci. Jak organizować opiekę nad nimi. Jest jednak pewien, że on i jego żona świetnie dadzą sobie ze wszystkim radę. Na co dzień obserwują jeszcze liczniejsze rodziny, które są dla nich wzorem.

- Mam przyjaciół na Mazurach, którzy mają czternaścioro dzieci i dziewięcioro dzieci. I dają sobie fantastycznie radę, więc nie ma co tu mówić o kłopotach przy trójce - karci sam siebie, stawiając przyjaciół za wzór rodzicielstwa.

Zobacz: Karolina Ferenstein-Kraśko jest zazdrosna o Kingę Rusin?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: