ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Piotr Kraśko i Kinga Rusin na dachu. Urocze zdjęcie współpracowników

Piotr Kraśko i Kinga Rusin na dachu. Urocze zdjęcie współpracowników

31.08.2016, godz. 07:59
Piotr Kraśko i Kinga Rusin
foto: Printscreen Twitter

Gdy Piotr Kraśko przeszedł do stacji TVN mówiło się, że między nim a Kingą Rusin doszło do konfliktu. Z biegiem czasu można było przekonąć się, że para świetnie sprawdza się jako duet "Dzień Dobry TVN". Umieszczone przez dziennikarza zdjęcie na Twitterze dopełnia tą opinię. Wyglądają jak para

Piotr Kraśko i Kinga Rusin na zdjęciu umieszczonym na Twitterze prezentera wyglądają jak para zakochanych. Czułe zbliżenie twarzy do ucha Kingi nie jest jednak oznaką miłości prezentera. To po prostu dowód na to, jak dobrze Piotr Kraśko odnalazł się w roli prowadzącego w programie śniadaniowym. Przypomnijmy, że para prowadzi weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN" i to właśnie z planu tego programu pochodzi to urocze zdjęcie.

Piotr Kraśko z Kingą Rusin znają się od najmłodszych lat. Ich relacje zawsze były przyjacielskie. Po przejściu Piotra do "Dzień Dobry TVN" pojawił się mały zgrzyt na tej znajomości. Otóż podczas dyskusji na temat uświadamiania dzieci w zakresie seksualności prezenter przyznał, że nie rozmawiał jeszcze na ten temat z synami. Kinga zaczęła się z niego śmiać i żartować, że jego metody wychowawcze są niewłaściwe. Z czasem jednak prezenterka zreflektowała się, że zabrnęła za daleko i przeprosiła przyjaciela. Jak widać na ostatnim zdjęciu ich przyjaźń nadal ma się świetnie.

ZOBACZ: Karolina Ferenstein-Kraśko lżejsza od wody. Rajskie wakacje Kraśków [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: