ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Piotr Kraśko o kolegach z TVP: "Niech mają poczucie, że wykonują świetną pracę"

Piotr Kraśko o kolegach z TVP: "Niech mają poczucie, że wykonują świetną pracę"

12.08.2016, godz. 09:47
Źródło: Paulina Koziejowska

Zobaczcie, co Piotr Kraśko myśli o kolegach z byłej już pracy w TVP. Dziennikarz wypowiada się bardzo powściągliwie, ale i pozytywnie!

- Trudno mi powiedzieć, co powinni zrobić moi koledzy. Od mojego odejścia obejrzałem może trzy razy wiadomości, teraz jestem sercem z TVN. Polsce potrzebne są dobre publiczne wiadomości. Ja wszystkim życzę bardzo dobrze, nie ma we mnie złych emocji, mam wiele cudownych wspomnień z TVP i to chcę zachować. Teraz jestem skupiony na TVN - przyznał w rozmowie z Superexpress.tv.

Piotr Kraśko wypowiada się bardzo dobrze o byłym pracodawcy i kolegach ze stacji. - Wierzę, że Beata Tadla sobie poradzi. Gdziekolwiek by nie była będzie jaśniejącą gwiazdą - mówił w rozmowie z naszą reporterką.

Piotr Kraśko odszedł z TVP pół roku temu, zaraz po "dobrej zmianie" w publicznej telewizji. Jak słusznie zauważyła reporterka Superexpress.tv wielu dziennikarzy nadal czeka na wyrzucenie z telewizji, a nie ma odwagi odejść samemu. Piotr Kraśko cieszy się, że jego byli koledzy z pracy wierzą w to, że wykonują dobrą robotę.

Zobacz: Koszą kasę z internetu! Nawet 50 000 zł za wpis!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: