ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Piotr Kraśko o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Niesamowita relacja z moją drugą połówką"

Piotr Kraśko o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Niesamowita relacja z moją drugą połówką"

04.08.2016, godz. 11:11
PIOTR KRAŚKO
PIOTR KRAŚKO foto: EAST NEWS

Piotr Kraśko po rozstaniu z TVP przeszedł do TVN. Teraz opowiedział o swoich wrażeniach z pracy u konkurencji. Jak mu się pracuje w "Dzień Dobry TVN" i jak wygląda jego relacja z Kingą Rusin?

Piotr Kraśko od pewnego czasu prowadzi weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN" razem z Kingą Rusin, pracuje również w TVN Biznes i Świat. Dziennikarz jest zachwycony nie tylko samymi programami, które prowadzi, ale przede wszystkim pracą u swojej niedawnej konkurencji! W rozmowie z SE.TV przyznał, że nie spodziewał się, że praca w TVN może być tak wspaniała.

- Dobrze wspominam pracę w TVP, tym bardziej jest to dla mnie szok jak fantastycznie jest w TVN-ie. Cudowni ludzie, atmosfera jaka panuje między nimi, jakość pracy dbałość o najdrobniejsze szczegóły - to jest fantastyczne - powiedział SE.TV

Jest też zachwycony pracą z Kingą Rusin. - Czy mógłbym ją porzucić? Przecież ja bym ją na rękach nosił - opowiada.

Piotr Kraśko bardzo dobrze odnalazł się w programie śniadaniowym. - Z tematów, które tam poruszamy, składa się nasze życie. Jeśli jakiś polityk powie, że nigdy nie rozmawiał w domu z żoną o gotowaniu to będzie kłamał w żywe oczy. Ja z żoną rozmawiam o dzieciach, o szczepieniach, o tym jak radzą sobie w szkole. I to, że mówimy o tym na wizji, jest fantastyczne - mówi.

Kraśko przyznał, że lepiej pracuje mu się w TVN-ie niż w TVP. - Niebo a ziemia, ale nie chciałbym drążyć tego tematu - powiedział. Dodał, że wielu jego znajomych i przyjaciół od dawna już pracuje dla TVN-u.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: