ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Piotr Kraśko o swojej córce: "Ideał!"

Piotr Kraśko o swojej córce: "Ideał!"

05.08.2016, godz. 09:15
Źródło: Paulina Koziejowska

Piotr Kraśko po raz pierwszy został ojcem w 2007 roku, jednak od stycznia jest tatą córeczki! Czym się zajmuje i jak pomaga ukochanej w wychowywaniu pociechy? Sprawdźcie sami!

- Mam takie wrażenie, że moja córeczka mówi tata, ale jest jeszcze na to za młoda. Dla mnie fascynujące jest to, że z wiekiem łatwiej być ojcem, może dlatego, że to trzecie dziecko... -przyznaje szczerze dziennikarz. Co należy do jego obowiązków? Przecież z takim maluchem jest bardzo dużo pracy! - Przewijanie to czysta przyjemność, przytulanie, rozpieszczanie, podrzucanie do góry, to są moje zajęcia. Karmienie nie, na razie Karolina karmi. Nigdy nie płakała, jest bardzo pogoda, to ideał - mówi Piotr Kraśko w rozmowie z Superexpress.tv.

Dziennikarz został ojcem po raz trzeci pół roku temu w wieku 45 lat. Przypominamy, że ślub z Karoliną Ferenstein odbył się we wrześniu 2008 roku. Z ukochaną mają dwóch synów - Konstantego (ur. 16 czerwca 2007) i Aleksandra (ur. 21 października 2009), oraz córkę Laurę (ur. 14 stycznia 2016). Ostatnio w show biznesie można zauważyć, że wiele gwiazd decyduje się na kolejne dziecko będąc już w późniejszym wieku. Prawdziwym zaskoczeniem była ciąża Natalii Kukulskiej!

Zobacz też: Szulim zarobi 600 000 zł

tagi: piotr kraśo
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: