ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Piotr Kraśko zabrał żonę na rocznicę podróży poślubnej. Dokąd?

Piotr Kraśko zabrał żonę na rocznicę podróży poślubnej. Dokąd?

06.10.2016, godz. 10:08
Piotr Kraśko przewija, kąpie, bardzo to lubi. Żona Kraśki w szczerym wywiadzie
foto: se.tv

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko są bardzo szczęśliwym małżeństwem. Przetrwali nie jeden kryzys, nawet kiedy dziennikarz stracił pracę w TVP. Teraz wszystko się ułożyło i para cieszy się sobą jak podczas podróży poślubnej. Z okazji rocznicy tego wydarzenia zakochani wyjechali tylko we dwójkę. Dokąd?

W polskim show-biznesie trudno znaleźć drugie tak udane małżeństwo jak związek Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko. Są małżeństwem już 8 lat. Z okazji rocznicy podróży poślubnej, dziennikarz postanowił zabrać swoją ukochaną w kolejną podróż. Dokąd wybrali się zakochani? Piotr zabrał Karolinę dokładnie w to samo miejsce, gdzie byli przed 8 laty. Na Instagramie dziennikarki pojawiło się zdjęcie z Rzymu.

Wyjątkowy wieczór #rzym #taka #niespodzianka #rocznica #podróży #poślubnej osiem lat temu w tym samym miejscu ... #widzimy #światełkow tunelu @p_krasko

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko) 5 Paź, 2016 o 11:33 PDT

- Wyjątkowy wieczór - napisała gwiazda. - Osiem lat temu w tym samym miejscu - podpisała fotkę. Na zdjęciu widzimy Jak Piotr przytula Karolinę w romantycznym zaułku wiecznego miasta. - Widzimy światełko w tunelu - humorystycznie kończy wpis Ferenstein-Kraśko. Fani pary są zachwyceni gestem dziennikarza. - Kolejnych lat Wam życzę i duzo miłości - czytamy w komentarzach.

Gratulujemy uczucia!

Zobacz: Piotr Kraśko chce mieć czwarte dziecko!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: