ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Spektakularny sukces filmu Patryka Vegi

Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Spektakularny sukces filmu Patryka Vegi

29.11.2016, godz. 11:54
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" foto: ATM Grupa

Nowy film Patryka Vegi z serii "Pitbull" okazał się strzałem w dziesiątkę. Produkcja pobiła dotychczasowe rekordy oglądalności w Polsce. W przeciągu trzech tygodni od premiery, na film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" przyszło ponad 2 miliony widzów!

Zaledwie 18 dni potrzebował „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, by stać się największym kinowym przebojem 2016 roku w Polsce! Po trzecim weekendzie na ekranach hit Ent One Investments przebił dokonania „Planety Singli” i – z frekwencją 2 131 000 widzów – ulokował się na szczycie rocznego box office. Równocześnie nowy „Pitbull” zakwalifikował się do elitarnego grona krajowych produkcji, których frekwencja przekroczyła 2 miliony widzów. W ostatniej dekadzie sztuka ta udała się tylko takim filmom, jak: „Katyń”, „Lejdis” „Bogowie” i obie części „Listów do M”.

Tym samym, za sprawą „Niebezpiecznych kobiet”, Patryk Vega po raz drugi zapisał się w historii. Wcześniej jako reżyser polskiego filmu z otwarciem wszech czasów. Teraz, jako pierwszy krajowy twórca, którego dwa kolejne produkcje znalazły się w pierwszej trójce rocznego podsumowania. Przypomnijmy, że poza rekordowym liderem miejsce na podium ma również poprzednik – „Pitbull. Nowe porządki”. Oba wyreżyserowane przez Vegę hity w 2016 roku zobaczyło łącznie ponad 3,5 miliona widzów!

Zobacz: Program Kuby Wojewódzkiego. Kim jest Sebastian Fabijański?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: