ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Po 10 latach Karolak się żeni!

Po 10 latach Karolak się żeni!

05.11.2016, godz. 05:00
Tomasz Karolak, Wiola Kołakowska
Tomasz Karolak, Wiola Kołakowska foto:

Na ten moment Viola Kołakowska (38 l.) czekała aż dziesięć lat! W tym roku, podczas Bożego Narodzenia, poślubi swojego ukochanego Tomka Karolaka (44 l.). Uroczystość będzie bardzo skromna, ale za to romantyczna.

Każda kobieta marzy o białej sukni z welonem. Viola Kołakowska, wieloletnia partnerka Tomka Karolaka, nigdy nie traciła nadziei, że ukochany w końcu ją poślubi. Wszak mają razem dwójkę dzieci - córeczkę Lenkę (9 l.) i synka Leona (3 l.).

Pół roku temu doszło do przełomu. Tomek oświadczył się Violi. Teraz nadszedł czas na ślub. Jak udało nam się dowiedzieć, para postanowiła powiedzieć sobie "Tak" w urzędzie stanu cywilnego w trakcie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

- Oni nie potrzebują ślubu kościelnego. Chcą po prostu przypieczętować swoją miłość i zarazem uporządkować obecną sytuację. Uroczystość ma być skromna, dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Właściwie skład gości ma być podobny do tego na co chrzcie synka - mówi przyjaciel aktora i dodaje: - Zaproszonych zostało około 40 gości. Wciąż zastanawiają się nad knajpką, w której zbiorą całą ekipę. Może to będzie restauracja nad samą Wisłą.

Wśród gości nie zabraknie wieloletnich przyjaciół Karolaka: Piotra Adamczyka (44 l.) i Małgosi Kożuchowskiej (45 l.) z mężem Bartkiem (37 l.).

Historia miłości Tomka i Violi nie była prosta. Para poznała się w 2006 r. na planie serialu "Kryminalni". Między nimi od razu zaiskrzyło, a krótka zawodowa znajomość szybko przerodziła się w płomienny romans. Jego owocem jest dziewięcioletnia dziś Lenka. - Gdy poznałem Violkę, zrobiła na mnie oszałamiające wrażenie. Myślałem, że jestem niegodny tak pięknej kobiety - mówił zakochany Karolak.

I choć nie tworzyli udanej pary, rozstawali się i schodzili, a u boku Karolaka pojawiały się inne kobiety, prawdziwa miłość zwyciężyła. W maju tego roku, po premierze spektaklu w Teatrze Imka należącym do Karolaka, Tomek zdobył się na duży krok na przód. Oświadczył się Violi, zaskakując przy tym nie tylko całą ekipę teatru, ale i samą Violę. A już niedługo zostaną małżeństwem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek chwali się prezentami ślubnymi. "Nie bardzo mam gdzie to wszystko powiesić"

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: