ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Pogrzeb Andrzeja Kopiczyńskiego: Tu spocznie 40-latek!

Pogrzeb Andrzeja Kopiczyńskiego: Tu spocznie 40-latek!

19.10.2016, godz. 02:00
ANDRZEJ KOPICZYŃSKI - GRÓB
ANDRZEJ KOPICZYŃSKI - GRÓB foto:

Dziś na warszawskich Powązkach odbędzie się pogrzeb Andrzeja Kopiczyńskiego (+82 l.). Ciało serialowego Czterdziestolatka zostanie złożone do grobu znajdującego się niedaleko bramy św. Honoraty. Choć miejsce jest honorowe, to jest jeden problem. Zabraknie tam urny z prochami jego ukochanej żony Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej (+77 l.), z którą aktor przeżył ponad 30 lat. Kobieta została pochowana na Starym Cmentarzu pw. św. Józefa w Łodzi. Nie powinni być rozdzieleni...

Andrzej Kopiczyński i Monika Dzienisiewicz-Olbrychska przez lata tworzyli bardzo udane małżeństwo. O ich ogromnej miłości świadczy fakt, że aktorka i ceniony pedagog zajmowała się mężem, gdy ten zachorował na alzheimera, do końca swoich dni.

Dlatego też niektórych dziwi fakt, że małżonkowie nie spoczną w jednym grobie. Może z czasem urna z prochami pani Moniki znajdzie należyte miejsce przy mężu.

Na warszawskich Powązkach dobiegają końca prace przy grobie pana Andrzeja. Uroczystości żałobne rozpoczną się dziś o godz. 14 w kościele pw. św. Karola Boromeusza na Powązkach.

Zobacz: Doda komentuje wyrok sądu w sprawie założonej przez Agnieszkę Szulim

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: