ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Pokaz Victoria's Secret 2016 w telewizji. Gdzie i kiedy olgądać najpopularniejszy pokaz bielizny?

Pokaz Victoria's Secret 2016 w telewizji. Gdzie i kiedy olgądać najpopularniejszy pokaz bielizny?

20.12.2016, godz. 10:10
Victorias Secret 2016 - gdzie oglądać
foto: materiały prasowe

Pokaz Victoria's Secret 2016 tym razem odbył się w Paryżu. Aniołki VS zaprezentowały na sobie najbardziej znaną i luksusową markę bielizny. Gdzie obejrzeć pokaz Victoria's Secret w telewizji? Czy live-stream z Victoria's Secret będzie dostępny w Polsce? Okazuje się, że tak! Pokaz z udziałem najseksowniejszych modelek zostanie wyemitowany w całości tuż zakończeniu 2016 roku

Pokaz Victoria's Secret 2016 wyjątkowo odbył się w Paryżu. Do tej pory najpopularniejszy pokaz bielizny organizowany był w Nowym Jorku. Czym jest pokaz Victoria's Secret? To organizowany z ogromnym rozmachem pokaz luksusowej bielizny z udziałem najpiękniejszych modelek na świecie. Victoria's Secret to prawdziwe show, podczas którego występują również gwiazdy muzyczne. W tym roku na wybiegu w seksowenej bieliźnie zaprezentowały się takie gwiazdy modelingu, jak: Adriana Lima, Alessandra Ambrossio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Sara Sampaio czy Stella Maxwell.

Pokaz Victoria's Secret to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Transmisja telewizyjna z pokazu nadawana jest w wielu krajach. Gdzie oglądać Aniołki Victoria's Secret w seksownej i fantazyjnej bieliźnie? Wiadomo już, że światowa transmisja telewizyjna odbyła się 5 grudnia 2016 w stacji CBS. W Polsce pokaz Victoria's Secret będzie można obejrzeć po raz pierwszy w całości w Nowy Rok dokładnie 01 stycznia 2017 roku o godz. 00:30 na kanale TLC.

ZOBACZ: Skandal! Aniołki Victoria's Secret w rzeczywistości są CHUDSZE niż na zdjęciach

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: