ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Polsat zabrał TVN "Taniec z gwiazdami"!

Polsat zabrał TVN "Taniec z gwiazdami"!

10.01.2014, godz. 02:00
„Taniec z gwiazdami” w Polsacie
Tancerka Ania Głogowska  (36 l.), doprowadziła do finału Kacpra Kuszewskiego (38 l.) w TVN. Teraz jest gwiazdą Polsatu i najwyraźniej szykuje się do programu Tancerka Ania Głogowska  (36 l.), doprowadziła do finału Kacpra Kuszewskiego (38 l.) w TVN. Teraz jest gwiazdą Polsatu i najwyraźniej szykuje się do programu foto: KAPIF

Dwie największe komercyjne stacje telewizyjne, TVN i Polsat, walczą o popularny program "Taniec z gwiazdami". Telewizja TVN długo zwlekała z odpaleniem 14. edycji. Tę zwłokę sprytnie wykorzystał konkurencyjny Polsat, który ma teraz okazję do odebrania praw do tego tanecznego show.

Produkcji tego hitowego programu ma się dla Polsatu ma podjąć firma Rinke Rooyensa (45 l.) Rochstar.

TVN "Tańcem z gwiazdami" podbijał serca widzów od 2005 r. Mogliśmy podziwiać znanych i lubianych w tanecznych pozach przez 13 kolejnych edycji. Ale "Taniec" w TVN to już pieśń przeszłości... - Gdybyśmy chcieli robić ten format, tobyśmy go kupili. Na wiosnę planujemy nowe programy - ujawniła Joanna Górska, szefowa Zespołu PR Grupy TVN.

Patrz: „Taniec z Gwiazdami” WRACA! Ale w Polsacie?!

- TVN ponad dwa lata zwlekał z kolejną edycją show. Po takim czasie nadarzyła się okazja prawna, aby im ten format odebrać, gdyż w umowie licencyjnej jest punkt o zakazie jego blokowania - tłumaczy nam nasz informator.

"Taniec" ma być żywcem przeniesiony do nowego nadawcy. Ci sami jurorzy, znani prowadzący, podobny wystrój. W Rochstarze zastanawiają się jeszcze, jak urozmaicić znaną przecież konwencję programu.

- To świetne posunięcie ze strony Rinkego. Stacja nie dość, że przejmie widzów TVN, to jeszcze reklamodawców. Na pewno na tym nie stracą - uważa medioznawca Wojciech Szalkiewicz (48 l.).


Pogłoski o zmianie nadawcy spowodowały, że wśród tancerzy i gwiazd poprzednich edycji zaczęło wrzeć... - Nie bardzo mogę udzielać takich wywiadów. Sama jestem bardzo ciekawa, co się będzie działo - powiedziała nam tancerka Ania Głogowska (36 l.), która pojawiała się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" w TVN, a w Polsacie prowadziła kulisy "Got To Dance. Tylko taniec".

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka i Beata Tyszkiewicz NIE OGLĄDAJĄ już Tańca z gwiazdami!

- Z radością spotkałabym się z ekipą programu i byłoby mi bardzo miło ponownie z nią współpracować - deklarowała niedawno Katarzyna Skrzynecka (44 l.), którą TVN usunął z obsady, kiedy była w ciąży. Po niewypale z Nataszą Urbańską (37 l.) w roli prowadzącej ma sporą szansę na powrót.

Największy problem może być z jury. Iwona Pavlović (52 l.) zniknęła z salonów. Piotr Galiński (55 l.) twierdzi, że nie wystąpi w programie, a Beata Tyszkiewcz (76 l.) głęboko się nad tym zastanowi. Natomiast wielki nieobecny 13. edycji Zbigniew Wodecki (64 l.) nieraz deklarował, że dobrze mu bez "Tańca".

Czy wystapią w nowym "Tańcu" w Polsacie?

Piotr Galiński (55 l.), juror: Nie, nie wystąpię już w żadnym "Tańcu", bo... tego programu już nie będzie

Beata Tyszkiewicz (76 l.), jurorka: Oj, to trudne pytanie... Nie wiem, to trochę taka niewola taneczna...

Katarzyna Skrzynecka (44 l.), prowadząca: Z radością spotkałabym się z ekipą programu i byłoby mi bardzo miło ponownie z nią współpracować

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: