ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Popek o córce: "Wie, że jestem królem Albanii"

Popek o córce: "Wie, że jestem królem Albanii"

23.11.2016, godz. 09:40

We wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego jednym z gości był Popek. Kontrowersyjny raper wygląda jak uliczny opryszek, był ścigany przez policję oraz słynie z wulgarnego języka. Nie przeszkadza mu to jednak być kochającym ojcem. Co powiedział o swojej córce?

Pseudonim Popka, czyli Monster (po angielsku Potwór - przyp. red.), idealnie obrazuje to, jak wygląda raper. Tatuaże na całym ciele i gałkach ocznych, wygolona głowa, wielkie muskuły, złote zęby oraz celowo wycięte blizny na policzkach, czyli skaryfikacje, mogą przestraszyć nie jedną osobę. Do tego Popek często posługuje się agresywnym i wulgarnym językiem. Okazuje się jednak, że wspaniale spełnia się w roli ojca.

Temat córki został poruszony w programie Kuby Wojewódzkiego. Popek opowiedział o swojej pociesze. - Mam córkę, która ma 6 lat i wie, że ja nagrywam w garażu. Moja córka wie, że jestem królem Albanii, ale zna może ze dwie piosenki - wyznał raper. Może to i lepiej, bo gdyby usłyszała, co śpiewa jej ukochany tata, mogłaby się przestraszyć!

Mamy nadzieję, że córka Króla Albanii zna te piosenki, w których nie ma przekleństw, mowy o narkotykach, prostytutkach i przemocy.

Zobacz: Popek do Wojewódzkiego: "Nie wszedłem do show-biznesu jak alfons, gwałcąc wszystkie prostytutki"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: