ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Popek o swojej metamorfozie: "Z tęsknoty za krajem zacząłem ciąć mordę"

Popek o swojej metamorfozie: "Z tęsknoty za krajem zacząłem ciąć mordę"

23.11.2016, godz. 11:54
Metamorfoza Popka
foto: Fotomontaż SE.pl

Popek gościł wczoraj w programie Kuby Wojewódzkiego. Raper słynie ze swojego niecodziennego wyglądu. Kuba zaciekawiony przemianą muzyka, zapytał czemu Popek pociął sobie twarz. Odpowiedź gościa zadziwiła! Okazało się, że to z... miłości do ojczyzny!

Fani Popka domagali się od Kuby Wojewódzkiego żeby zaprosił rapera do swojego show. Takie plany były już w zeszłym sezonie, jednak okazało się, że TVN nie było stać na rapera. Tym razem jednak udało się załatwić wizytę muzyka i Popek mógł zabłysnąć elokwencją na oczach milionów widzów. Wojewódzki chciał rozwikłać zagadkę metamorfozy Popka. Jeszcze kilka lat temu, Paweł Mikołajuw wyglądał całkiem zwyczajnie. Jednak podczas pobytu na Wyspach Brytyjskich postanowił zmienić swój wygląd, któremu zawdzięcza ksywkę Monster.

Podczas ukrywania się przed policją w Anglii, Popek prawie całkowicie pokrył swoje ciało tatuażami, zrobił sobie złote zęby, wytatuował gałki oczne oraz dokonał skaryfikacji na policzkach - celowego wycięcia sobie blizn. Co popchnęło go do takiej zmiany wyglądu?

Zobacz: Popek pokazuje swoją metamorfozę! "K*rwa, wyglądałem słodko!"

- Mi się wydaje, że to tęsknota za Polską - wyjaśnił raper. - Tak wylewałem swój żal... Z tęsknoty za krajem zacząłem ciąć mordę - wyznał. - Ja się tego boję, nie robię tego pod publiczkę. Myślę, że tak wylewałem żal za Polską, połączony z wódą. I chciałem se mordę ciąć i wyglądam jak wyglądam. Płacę gościowi z Australii kupę kasy, on przyjeżdża do mnie do domu i mi to robi, a ja się potem zastanawiam, dlaczego - wyznał Popek. - W Anglii jest taka chu*owa pogoda, że płakać się chce, dostałem depresji. Ale wróciłem do kraju jako artysta, czego mogę chcieć więcej? - odparł zadowolony muzyk.

Czy też tak kochacie swój kraj, że z tęsknoty pocięlibyście sobie twarz?

Zobacz: Popek o córce: "Wie, że jestem królem Albanii"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: