ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Popek oraz Piękni i młodzi na wspólnej fotce! Będzie nowy hit?

Popek oraz Piękni i młodzi na wspólnej fotce! Będzie nowy hit?

22.07.2016, godz. 10:11

Popek podczas swojej podróży po Polsce odwiedził Mielno. Wykorzystał okazję i wybrał się na koncert zespołu disco polo Piękni i młodzi. W Internecie pojawiło się wspólne zdjęcie Popka i członków zespołu. Nagrają coś razem?

Popek postanowił odwiedzić Mielno. W tym nadbałtyckim mieście w tym samym czasie odbywał się koncert zespołu Piękni i młodzi. Popek wybrał się na występ, a po nim zrobił sobie fotki z członkami zespołu. Zdjęcia pojawiły się na Facebooku Pięknych i młodych. - Tego jeszcze nie grali!! Popek przyjechał do Mieleńskiej Areny specjalnie na nasz koncert - ekscytowali się członkowie disco polowego bandu. - Jest moc! - podsumowali spotkanie. Czy Król Albanii aby na pewno przyjechał specjalnie na występ Pięknych i młodych? Ten film zdaje się mówić co innego.

Jak widać Popek odwiedził Mielno by promować swoją trasę koncertową. Rozstawił też kramik z ciuchami Gangu Albanii. Zdjęcie z Pięknymi i młodymi miało służyć obopólnej promocji. Ale kto wie? Może niebawem usłyszymy Popka na płycie disco polo? W końcu ten gatunek muzyczny nie jest mu obcy.

Krytycy twórczości Gangu Albanii od dawna mówią, że to nie hip-hop, a hip-hoppolo. Sam Król Albanii nie kryje się z tym, że dla pieniędzy jest w stanie zrobić wiele. Apelował przecież do Kuby Wojewódzkiego, żeby mu zapłacił wysoką stawkę, a chętnie odwiedzi jego program. Chcielibyście żeby Piękni i młodzi nagrali coś z Popkiem?

W końcu z Braćmi Figo Fagot nagrał wielki przebój pod tytułem "3 króli".

Zobacz: Popek pokazuje swoją metamorfozę! "K*rwa, wyglądałem słodko!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: