ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Popek pokazał swojego kilkuletniego fana. "Mały jaki fajny, ku*wa!"

Popek pokazał swojego kilkuletniego fana. "Mały jaki fajny, ku*wa!"

18.08.2016, godz. 11:35

Popek Monster, lider kontrowersyjnego zespołu Gang Albanii, ma bardzo wielu fanów. Nie bez powodu jest tak popularny i sprzedaje więcej płyt niż niektóre gwiazdy z większym stażem. Król Albanii zamieścił w sieci wideo ze swoim najmłodszym fanem.

Popularność Popka nie ma granic! Cała Polska chyba słyszała o 18-letnim Karolu z Kalisza, który pociął sobie twarz, by przypominać idola.

Średnia wieku widowni Popka wydaje się być jednak niższa. W zeszłym roku było głośno o pewnej dyskotece szkolnej, na której pokaźnych rozmiarów grupa dzieci z podstawówki, podskakiwała i śpiewała na głos refren piosenki "Klub Go-go", bardziej znanej jako "Pi*da nad głową".

Popek chwalił się też, że był u znajomych na imprezie, z której jednak szybko wyszedł. Przyjaciele rapera wspomnieli mu, że tuż po jego wyjściu, grupka 5-letnich dzieci przyszła do ich mieszkania z wierszykiem, który napisali specjalnie dla Króla Albanii.

To jednak nic. Popek pokazał w Internecie swojego najmłodszego fana. 3-4- letni chłopczyk speszony podchodzi do Popka, przybija mu 5-tkę oraz pozuje z nim do wspólnego zdjęcia. - Mały jaki fajny, ku*wa! - cieszy jeden z kolegów muzyka. Nie przeszkadza mu, że jego przekleństw słucha chłopczyk. Okazuje się, że mama chłopca wypatrzyła Popka po jego najnowszym samochodzie.

Niedawno Król Albanii kupił sobie nowe auto. Wydał na nie około pół miliona złotych. Nowy nabytek to Maserati. Popek oczywiście pochwalił się wozem w Internecie. - Maserati, ku*wa! - cieszy się na filmie z nowego samochodu.

Też jesteście fanami Popka?

Zobacz: Popek ma dość swojej sławy: "Rzygać mi się chce już od tego SPLENDORU"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: