ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Popek pokazuje paszport. Oszukał fanów!

Popek pokazuje paszport. Oszukał fanów!

08.11.2016, godz. 12:45

Popek Monster, kontrowersyjny raper z grupy Gang Albanii pokazał w Internecie swój paszport. Do tej pory przedstawiał się jako Paweł Rak. Na dokumencie Popka widnieje jednak inne nazwisko. Czy celebryta zmienił dane?

Popek Monster skrupulatnie filmuje najciekawsze fragmenty swojego życia. Na jego kanale na serwisie Youtube regularnie można oglądać nowe filmy, na których idol milionów pokazuje jak żyje. Tym razem postanowił zaprezentować fanom swój paszport. - Widzicie co to jest? To jest, ku*wa paszport! - chwali się raper, pokazując dokument do kamery. - Wtedy z Polski wyjechałem na lewiźnie. Ale to jest mój pasek! Paweł Richard, ku*wa Mikołajuw! - krzyczy Popek, pokazując przy okazji wszystkie swoje dane, takie jak data urodzenia, numer PESEL, czy numer paszportu.

Do tej pory wszyscy myśleli, że Popek naprawdę nazywa się Paweł Rak. Pod takim nazwiskiem występował zresztą podczas walk MMA, które do tej pory stoczył. Okazuje się jednak, że teoria fanów, o której pisaliśmy jakiś czas temu się potwierdziła. Fani znaleźli w policyjnej bazie osób poszukiwanych, człowieka do złudzenia przypominającego Popka. Nie miał tylko skaryfikacji i tatuaży na twarzy, ale reszta szczegółów się zgadzała. Oprócz nazwiska. Osobnik z bazy policji nazywał się właśnie Mikołajuw! Wygląda na to, że Popek posługiwał się fałszywym nazwiskiem żeby wprowadzić funkcjonariuszy w błąd!

Zobacz: Popek ukrywa się przed policją za kradzież z włamaniem? Czy to on?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: